Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

...γονεις...

+8
miu-miu
kiklothimikoula
elbono
fotgeo
itsvassoula
basw...
Angely
lou
12 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Σαβ Μαρ 08, 2008 1:58 am

Αυτη την φορα μπαινω απο διαφορετικο γεωγραφικο σημειο...το πατρικο μου...
Μετα απο καποια τηλεφωνηματα που πεσανε και κ κατι πραγματακια που ειπωθηκαν για το οτι οφειλω να παω που κ που, πηγα...ε λεω ας παω ρε παιδι μου το τριημερο εκει αφου το οφειλω κιολας...
Στο αυτοκινητο που με πηρανε απο τα κτελ για να με πανε στο σπιτι ακρα του ταφου σιωπη επικρατουσε...πολυ βαρυ το κλιμα...τι εγινε guys, τους λεω, τι νεα?πολυ down σας βρισκω...ε τα ιδια, απαντουσαν, τιποτα καινουργο...οκ λεω...το δεχομαι...τιποτα καινουργιο...οχι οτι δεν ειχα καταλαβει οτι ειχαν προγραμματισει ματς στο σπιτι αλλα λεω ας παω με τα νερα τους...
κ φτανουμε στο σπιτι...δε λεω οτι εγινε καβγας αλλα μερικες φορες αυτα που λεει ενας πατερας η ο τροπος με τον οποιο τα λεει αρκει, δεν χρειαζεται να ουρλιαζει για να σου σπασει τα νευρα...δεν μιλησα για τιποτα αλλο κ σχεδον ποτε δε μιλαω για τιποτα αλλο με τον πατερα μου:για τη σχολη.καποτε το θεμα συζητησης ηταν σχολειο,αθλητισμος,αγγλικα,γαλλικα,τεννις μετα εγινε σχολη,πτυχιο...η γενικη ιδεα παντως δεν αλλαζει
δεν θελω να ειμαι αχαριστη,το ξερω οτι μαγαπανε πολυ κ νοιαζονται για μενα κ εκαναν απιστευτα πολλες θυσιες για μενα κ εχουν τραβηξει τα απειρα απο μενα αλλα GIVE ME A BREAK!!!!PLEASEEE ...γονεις... 415143
δεν αντεχω αλλο να με βαζουν να τους λεω ακριβη ημερομηνια που θα παρω πτυχιο απο το τηλεφωνο...
δεν αντεχω αλλο να με βαζουν να τους λεω τι μεταπτυχιακο θα παρω απο το 1 ετος...(πραγματικα απο το πρωτο ετος με ρωτουσαν αν εχω βρει κανενα ενδιαφερον μεταπτυχιακο)
δεν αντεχω αλλο να προσπαθω να εξηγησω απο ποιες ασκησεις μου κοψανε μοναδες κ γιατι στο καθε μαθημα...
δεν αντεχω αλλο να προσπαθω να δωσω στον μπαμπα μου να καταλαβει οτι σπουδαζω πληροφορικη κ γιαυτο η πτυχιακη μου θα πρεπει να ειναι μια εφαρμογη η οποια για να γινει θα χρειαστει προγραμματισμο κ γιαυτο το λογο μπορει να συμβει να κολλησω μια μερα να μην μπορω να κανω κατι, να μη μου βγαινει κ να χασω ακομα κ μερες ολοκληρες προσπαθωντας να καταλαβω πως γινεται....ΟΠΟΤΕ ΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ Κ ΠΟΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΠΤΥΧΙΑΚΗ!ελεος.
δεν αντεχω να προσπαθω να εξηγησω στο μπαμπα μου τι ειναι το server-socket!
δεν αντεχω μια ζωη ολοκληρη να ειμαι υποχρεωμενη να τρεχω αγωνα δρομου για να ολοκληρωνω πραγματα μεσα σε προθεσμιες που μου βαζουν οι αλλοι...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΕΣΤΩ Κ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ,ΕΤΣΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΤΥΧΙΑΚΗ Κ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΦΙΕΡΩΣΑ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΜΑΓΚΙΑ Κ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΦΗΣΟΥΝ ΗΣΥΧΗ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΙΝΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!
ΘΕΛΩ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΖΩ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟΧΟΥΣ!
ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΕΣΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΜΕ ΠΙΕΖΟΥΝΕ ΝΑ ΦΤΑΣΩ!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ,ΟΤΙ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ Κ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!

συγνωμη για το μεγαλο post αλλα ενιωσα να πνιγομαι στα πρωτα 5 λεπτα μαζι με τους γονεις μου κ να θελω να χτυπησω με φορα το κεφαλι μου στον τοιχο για να χασω τις αισθησεις μου κ ετσι να μην νιωθω αλλο αγχος...παρολο που τους αγαπαω τρελα
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Angely Σαβ Μαρ 08, 2008 2:16 am

Popo.. katalavaino glikia mou.. stadar oles mas exoume ftasei se mia stigmi pou na aganaktisoume me tous goneis mas...
Epidi isos kapoies stigmes to parakanoun kai mas piezoun i mas agxonoun i mas spane ta nevra me apopseis tous, stis opoies i kiriarxi idea den einai ti thelei na kanei to paidi sti zoi tou, alla ti tha thele na kanei o gonios otan itan neos kai epidi den mporei tora, theorei teleio na ta kanei to paidi efoson dinontai oles oi eukairies...
Ypomoni glikia mou.. ti na kanoume goneis einai kai sigoura theloun to kalo sou alla merikes fores to deixnoun me lathos tropo..
Exeis proaspathisei na peis ta pragmatika sou aisthimata.. ennoo ti akrivos noiotheis stous goneis sou?
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Σαβ Μαρ 08, 2008 10:06 am

συμφωνω με την angely. συνηθως οτι δεν καταφεραν να κανουν, θελουν να το δουν να γινεται απο τα εμας! σαν απωθημενο!
εγω θεωρω να τους μιλησεις, κυριως στη μητερα σου να του το πει με τροπο αν δεν θα βγαλεις εσυ ακρη...
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από itsvassoula Σαβ Μαρ 08, 2008 12:46 pm

κι εγω ευτο προτεινω.δοκιμασε να τους τα πεις,καλυτερα ξεχωριστα.παρε τη μαμα για ενα καφε κ αρχισε να της λες διαφορα,κουτσομπολια,πλακες,πως περνας κ τι κανεις μονη σου,ρωτα τη για τα νιατα της..η καθε μαμα θελει να ειναι κοντα στο παιδι της κι ας μην ξερει τον τροπο να το κανει.
κ μετα με το μπαμπα,πες του κατι χαλαρο,να τον δεις πως θα αντιδρασει,να τον κανεις να γελασει,να ξεχαστει απο το αγχος,απο τη δουλεια του,απο τις εννοιες να ειστε ολοι καλα που πεφτουν επανω του.ξερεις οτι μπαμπας κ κορη εχοθν ενα δεσιμο διαφορετικο,κ αυτο ισχυει παντα.κανε ενα βημα εσυ σαν μικροτερη κιολας κ αν δε δεις ανταποκριση βλεπεις..αλλα ειναι κριμα να μενουν τα πραγματα ετσι επειδη δεν προσπαθει κανεις να τα κανει να αλλαξουν.κ μπορει να ανακαλυψεις πλευρες τους που δεν ηξερες!κ το καλυτερο?μπορει να σου αρεσουν!
στο λεω εγω που βρισκω πολλα θετικα στην καλη σχεση με τους γονεις,μια συμβουλη,μια αγκαλια,μια λυση σε ενα προβλημα.κ ειδικα τωρα που δεν ειμαι καλα δε νιωθω μονη.συνεχεια προσπαθουν να κανουμε κατι,καμια βολτα,εκδρομες,κουβεβτες για να νιωσω καλυτερα.κ ολα αυτα ανιδιοτελως,γιατι αυτοι ειναι που παντα θα σε αγαπανε ο,τι κι αν γινει.κι ας μην τελειωσεις στην ωρα της την πτυχιακη!!ακομα κ τοτε!
καλη τυχη! Wink

itsvassoula
Ταγματαρχης
Ταγματαρχης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 38
Tόπος : Αθήνα
Registration date : 31/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Σαβ Μαρ 08, 2008 12:54 pm

ειναι πολυ σημαντικο να εχεις καλη επικοινωνια με τους δικους σου. εγω το εχω καταφερει αυτο και μιλαμε γενικα πολυ. και με τους 2. συμφωνω με τη βασουλα οτι με τον μπαμπα η κορη εχει ιδιαιτερη σχεση, εχουν αδυναμια οι μπαμπαδες και ''πεφτουν'' ευκολα...προσπαθησε το, δεν εχεις τιποτα να χασεις!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Σαβ Μαρ 08, 2008 1:20 pm

Εχετε δικιο κοριτσια για τους στοχους που δεν πετυχαν γιατι μολις του ειπα οτι υπαρχει πιθανοτητα να μην προλαβω να κανω τα χαρτια για μεταπτυχιακο ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ (θα τα κανω στο επομενο δεν εγινε κ τιποτα) αρχισε να λεει σαν κ μενα εισαι τιποτα δε θα κανεις τελικα λες κ ειναι η τελευταια ευκαιρια μου να κανω μεταπτυχιακο.κ γενικα η καραμελα μας ειναι οτι ειμι ακριβως ιδια στο χαρακτηρα με το μπαμπα μου κ επομενως αυτος μπορει να προβλεπει την καθε μου κινηση κ την καθε μου μλακια.κ ειναι πολυ καταπιεστικο αυτο,να εχεις τον αλλο να σε πριζει μην κανεις κατι κακο ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ επειδη λεει αυτος το εκανε!κ να μην σου εχει εμπιστοσυνη σε τιποτα επειδη αυτος δεν εκανε αυτα που ηθελε στη ζωη του.στο κατω κατω αυτος μου τα εδωσε τα σκατογονιδια με κατηγορει κ απο πανω?

Εχω προσπαθησει να μιλησω απειρες φορες δεν γινεται τιποτα...το θεωρουν απολυτα φυσιολογικο κ οι 2 να αντιδρουν ετσι...κ πως να μην το θεωρουν οταν το κανουν εδω κ 23 χρονια κ 3 μηνες?στον μπαμπα μου ειδικα δεν μπορω να κανω οποιοδηποτε παραπονο...οσο ηρεμα κ αν το συζητησω που πιστεψτε με αν θελω γινομαι η καλυτερη διπλωματισσα στο τελος ειναι σιγουρο οτι θα τα παρει κ θα πει χοντραδες θα τα παρω κ γω μετα κ θα κανουμε να μιλησουμε μηνες.εχει ξαναγινει!με τη μαμα μου τα βρισκω καλυτερα παρολο που αν συμβει κατι βραχυπροθεσμα πχ κοπω σε μαθημα η μητερα μου μπορει να με μαλωσει κιολας αλλα καταλαβαινει απο ορια!

σημερα να τι εγινε:
-Διαβασα στην εφημεριδα οτι θα προκυρηχθει ασεπ τον ιουνιο.Σ'ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ?(ειρωνικο ηταν αυτο εννοειται)
-οχι!(οποτε συνεχιζω κ γω ειρωνικα)...ποτε ειπες οτι ειναι?
-ιουνιο...τουλαχιστον αυτο θα το προλαβεις σιγουρα...η μηπως δεν προλαβαινεις ουτε αυτο? ...γονεις... 415143
ε οχι ρε γμτ ουτε αυτο ουτε τιποτα δε θα προλαβω αν ασχολουμαι με ολους τους αλλους εκτος απο τον εαυτο μου κ τη δουλεια μου!δηλαδη πως να συγκεντρωθω εγω με το μαχαιρι στο λαιμο μονιμως...κοντευουνε να μου πεσουνε ολα τα μαλλια χωρις κανενα λογο...ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΙΟΥΝΙΟ Κ ΟΧΙ ΑΠΡΙΛΙΟ?δε με χεζουνε σε τελικη αναλυση με το μετρημα μηνων επιτελους?στο κατω κατω ουσιαστικα το μηχανογραφικο μου αυτοι το συμπληρωσανε
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Σαβ Μαρ 08, 2008 3:04 pm

λου, σπουδαζεις σε αλλη πολη απο αυτη που διαμενεις νομιζω, σωστα?
ειναι μεγαλη καταπιεση αυτο, οντως! δεν σε πηραν και τα χρονια ομως, αλλοι ειναι αιωνιοι φοιτητες. δεν σου λεω να γινεις σαν κι αυτους αλλα υπαρχουν και χειροτερα που μπορουν να δουν! σιγα το πραγμα κιολας. θα παρεις το πτυχιο και θα περιμενεις μετα ποσα χρονια για να διοριστεις!!!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Σαβ Μαρ 08, 2008 3:21 pm

δε θα περιμενω να διοριστω.μπορω να βρω δουλεια κ στον ιδιωτικο τομεα αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα...ουτε το θεμα ειναι για τους αιωνιους φοιτητες γιατι οι γονεις μου εχουνε γνωστους συμφοιτητες μου κ τις οικογενειες τους κ ξερουνε οτι ειμαι πιο μπροστα απο αυτους.ουτε το θεμα ειναι αν με πηρανε τα χρονια.αυτα ολα ειναι αυτονοητα.
το θεμα ειναι οτι δε φταιει το πτυχιο!τωρα φταιει το πτυχιο μετα θα φταιει κατι αλλο...κ μια ζωη θα συνεχιζεται η ιδια ιστορια...αν ηταν θα το βουλωνα μεχρι να παρω το γ@μημενο το χαρτι κ μετα θα ειμουν μια χαρα
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από itsvassoula Σαβ Μαρ 08, 2008 3:31 pm

fuck... Crying or Very sad

itsvassoula
Ταγματαρχης
Ταγματαρχης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 38
Tόπος : Αθήνα
Registration date : 31/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Σαβ Μαρ 08, 2008 5:44 pm

για τη σχεση σου ξερουν λου? οτι περνας και αυτη τη φαση ωστε να δειχνουν κατανοηση και να μην σε πιεζουν τοσο?
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Σαβ Μαρ 08, 2008 8:42 pm

η μαμα το ξερει χωρις ομως να καταλαβαινει ποσο επιρρεαζεται η ψυχολογια μου...ο μπαμπας καντε ενα σταυρο να μην το μαθει πριν παμε για αρραβωνα...

ενα ειναι το γεγονος.οτι επειδη ο μπαμπας μου δεν εκανε οσα ηθελε στη ζωη του επειδη βαριοταν κ ειχε βολευτει πριζει εμενα για να μην κανω τα ιδια γιατι λεει οτι ειμαστε ιδιοι χαρακτηρες...

το πριξιμο δεν το γλυτωνω απλα η πλακα η μεγαλη ειναι οτι στο τελος ολα παν καλα κ μενουμε ολοι ευχαριστημενοι...ετσι θα γινει κ τωρα...

γιαυτο αποφασισα να κοταξω τον εαυτο μου κ τη δουλεια μου,να φορεσω παρωπιδες κ ωτοασπιδες κ ολα να γινουν χωρις αγχος...οποτε ξαναφτασω σε παρομοιο σημειο στη ζωη μου ετσι θα κανω γιατι κοντευω να χασω τα μαλλια μου οχι επειδη αγχωνομαι μονη μου αλλα επειδη με αγχωνουν οι γονεις...

τελος...δε θα σας κουρασω αλλο γιαυτα...τη βρηκα τη λυση...ωτοασπιδες να μην με επιρρεαζει τιποτα
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από fotgeo Σαβ Μαρ 08, 2008 8:54 pm

εγω ας ειχα τον μπαμπα μου κ ας μου εκανε οτι φασαρια ηθελε......
παντως πιστευω οτι λιγο πολυ οι γονεις αυτο το ρολο εχουν....καμια φορα για να μας τα πρηζουν,αλλη για να μας λενε το σωστο κ διαφορα τετοια....
το θεμα ειναι το αν υπαρχει επικοινωνια κ αν μπορεις να εισαι φιλος με τους γονεις σου...εγω θυμαμαι πιο πολλα ελεγα με το μπαμπα μου παρα με την μανα μου...
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Σαβ Μαρ 08, 2008 9:11 pm

κοιτα εννοειται καλυτερα να τους εχουμε...κ κατα καιρους κ οι 2 με εχουν κανει να σκεφτω ποσο πολυ μαγαπανε κ να παθω την πλακα μου...με τη μαμα μου μπορω να συνενοηθω καλυτερα...με το μπαμπα μου προσπαθησα παρα πολυ για να φτασουμε σε ενα καλο σημειο επικοινωνιας..κ προσπαθησα ΜΟΝΟ εγω γιαυτο...γιατι μερικες φορες κολλαει το μυαλο του κ λεει πραγματα αν τσατιστει που κανουν ανθρωπο να θελει να αυτοκτονησει!πολυ αποτομος οταν τσατιζεται...ε αυτα εμαθα να μην τα ακουω σιγα σιγα κ να μην απανταω(γιατι αν πεις τη στιγμη που σε κατηγορει για κατι "μα εγω δεν..." αρχιζει κ φωναζει οτι αντιμιλας!!!!) κ ετσι καταφερα να μην τσακωνομαι μαζι του καθε μερα!κ τωρα μετα απο πολυ κοπο ειμαστε πολυ καλα!αλλα για το δικο μου καλο με το που γυρναω θεσ/νικη δεν θα ακουω τιποτα κανεναν κ θα σκεφτομαι μονο τον εαυτο μου(κ το μωρο μου) μεχρι το πτυχιο!
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Σαβ Μαρ 08, 2008 11:42 pm

το καλυτερο που εχεις να κανεις. εμενα παλι καλα οι γονεις μου δεν με αγχωνουν ιδιαιτερα. περισσοτερο με στηριζουν θα ελεγα. βεβαια εχω καταλαβει πως ο μπαμπας μου ειναι λιγο ανταγωνιστικος απεναντι στο αγορακι μου καθως και στο αγορι της αδερφης μου...αλλα παλι καλα τον συμπαθει και δεν εχω προβλημα! ειναι ζηλια, χαρακτηριστικο των πατεραδων οταν εχουν κορες και τις θελουν μονο για εκεινους!!! θεωρω τυχερο τον εαυτο μου γιατι μιλαμε αρκετα για διαφορα θεματα! τωρα τον εχω πρηξει να βρει καμια ακρη να μου τον φερει εδω και μου κανει πλακα οτι εκεινος τον εστειλε εβρο...λετε???? ...γονεις... 588538
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Σαβ Μαρ 08, 2008 11:55 pm

...γονεις... 866978 μπορει!!!
παλι καλα που ο δικος μου πατερας δεν ξερει τιποτα...
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από elbono Κυρ Μαρ 09, 2008 12:34 pm

AX ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΕΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ,ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΣΤΡΩΣΑΝΕ ΟΛΑ .ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ ΟΣΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΛΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΘΑ ΔΕΧΕΣΑΙ ΑΜΕΣΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ.ΔΕΝ ΛΕΩ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Κυρ Μαρ 09, 2008 2:32 pm

Ευχαριστω elbono...την πηρα την αποφαση ειπαμε...δεν βλεπω,δεν ακουω τιποτα... ...γονεις... 587228
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Angely Κυρ Μαρ 09, 2008 2:58 pm

...γονεις... 732125
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Κυρ Μαρ 09, 2008 8:49 pm

λου υπομονη μεχρι να γυρισεις θεσσαλονικη να βρεις την ησυχια σου...που μενουν οι γονεις σου, σε ποια πολη?
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Κυρ Μαρ 09, 2008 9:07 pm

κατερινη-λιτοχωρο συγκεκριμενα...θα βρω μια λυση κοριτσια κατι θα σκεφτω για να το διορθωσω αυτο το πραγμα...

παντως η καταπιεση συνεχιζεται...δεν εχει αλλαξει κατι απο προχθες...τα ιδια παντελακι μου τα ιδια παντελη μου...

το απιστευτο ειναι οτι ολα μου παν στραβα κ δεν μπορω να πω οτι εχω κατι θετικο στη ζωη μου αυτην τη στιγμη για να με κρατησει σε καλη ψυχολογια!Εχει πολυ πλακα τελικα αυτο το συναισθημα...ειναι σαν να βρισκεσαι κοντα σε δινη κ αν δεν μπορεσεις να κρατηθεις απεξω κ καταφερει να σε τραβηξει μετα σε τραβαει ολο κ πιο βαθια στο χαος κ δεν μπορεις να κανεις τιποτα για να γλυτωσεις!ωραιο συναισθημα ...γονεις... 966246
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Κυρ Μαρ 09, 2008 9:16 pm

οχι βρε λου, μη λες χαζομαρες!!! και βεβαια εχεις, το μωρο σου! αν δεν ειχες ουτε αυτον? και μην πεις οτι ειναι μακρια γιατι ολες ξερουμε πως αν τη δεδομενη στιγμη δεν τους ειχαμε, θα ηταν πολυ δυσκολη η κατασταση. εγω καμια φορα οταν απελπιζομαι αυτο σκεφτομαι! οτι τουλαχιστον εχω αυτο να με παρηγορει...
μα καλα δηλαδη καθε μερα λετε για σχολη και μεταπτυχιακο?
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Κυρ Μαρ 09, 2008 9:32 pm

καθε μεσα βασω...γιαυτο ανοιξα κ το θεμα στις φανταρινες...γιατι το προβλημα μου ειναι ΤΟΣΟ σοβαρο...τσακωθηκα σημερα κ μαζι του αλλα μολις τωρα μιλησαμε κ ολα καλα κ εχεις δικιο...παλι καλα που τον εχω!
καθε μερα για σχολη κ μεταπτυχιακο!γιατι πιστευουν οτι αν δεν προλαβω την προθεσμια για τα χαρτια στις 14 απριλιου δε θα παρω ποτε ξανα την αποφαση να το κανω!παιζουμε με τους μηνες δηλαδη...

κ τους ειπα να μου κανουν μια χαρη!να μαφησουν να κανω του κεφαλιου μου για λιγο καιρο ακομα κ αν ειναι να κανω λαθη!ας με πριξουν αφου κανω το λαθος οχι απο πριν!κ μου λενε δε γινεται οι γονεις να σταματησουν να ενδιαφερονται για το παιδι τους... ...γονεις... 415143
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Angely Κυρ Μαρ 09, 2008 11:18 pm

Einai to thema oti agxonontai min yparxoun asximes synepeies ton prakseon sou giati theloun na zeis panta me tis kalyteres proipotheseis..
Alla Eleos... Diladi signomi 23 eisai pia.. H zoi einai dikia sou.. ok goneis einai kai tha lene ti gnomi tous alla prepei na katalavoun oti tis apofaseis tora pia- sostes i lanthasmenes- tis pairneis esy..
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Angely Κυρ Μαρ 09, 2008 11:19 pm

Ti na po.. ypomoni!!! H opoia distixos xreiazetai se olous tous tomeis tis zois mas...
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από kiklothimikoula Δευ Μαρ 10, 2008 12:24 am

α ρε λου...σε καταλαβαίνω μόνο που εγώ έχω μάνα -στρεσσογόνο παράγοντα. ¨Εχω συνέχεια την αίσθηση οτι δεν είμαια ρκετή καλή για εκείνη και πρέπει να τηνς αποδείξω κάτι. Ούτε η σχολή μου της αρέσει, ούτε η εμφάνση μου, ούτε ο χαρακτηρας μου!Και κοντεύω να χάσω και γω τα μαλλιά μου...τι δράμα και αυτό...τουστον εσύ εισαι 23 , εγώ που ακόμα στα 19 δεν μπήκα...
kiklothimikoula
kiklothimikoula
Φανταρακι
Φανταρακι

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 67
Ηλικία : 34
Tόπος : Αθηνούλα
Επάγγελμα : φοιτήτρια του ΑΕΙ νοσηλευτικής....
Ατάκα : έλεος!
Registration date : 22/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης