travian

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Απ: travian

Δημοσίευση από miu-miu Την / Το Δευ Μάης 19, 2008 12:36 pm

Αααα οκ αγαπημένη!!Εγώ σαν head banging ξέρω τα άλλα γι'αυτό!Οκ γράψε άκυρο! Razz

Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1185
Registration date : 18/09/2007

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://fantarines.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από lou Την / Το Τρι Μάης 27, 2008 4:34 pm

Mελιτσα μου δε μου αρεσει να κουτσομπολευω αλλα πρεπει να διαβασεις το μηνυμα που εστειλε ο κολλητος μου στον s2 στο Socrates_14 κ την απαντηση!

Niphrentil έγραψε:

Ο έμπορος έφτασε κατάκοπος και ιδρωμένος στην Athina για να παραδώσει τις προμήθειες που του πρόσταξε ο άρχοντας Niphrentil να μεταφέρει. Μαζί μ'αυτές, του έδωσε και ένα γράμμα που απευθύνετε στον Άρχοντα Socrates_14. Χωρίς να χρονοτριβει, ο έμπορος έδωσε το μύνημα στον αγγελειοφόρο του άρχοντα ο οποίος με τη σειρά του το παρέδωσε στον άρχοντά του... Το μύνημα έγραφε:

"Άρχοντα Socrates_14,

λυπάμαι πολύ για την καθυστερημένη παράδοση των πρώτων υλών, ο σκοπός μου ήταν να μεταφερθούν από το προηγούμενο βράδυ. Οι νυχτερινές αποστολές υλικών είναι και πιο ξεκούραστες για τον έμπορο, μιας και οι ημέρες έχουν γίνει αρκετά ζεστές, και πιο ασφαλείς, μιας και οι ανιχνευτές εχθρικών οικισμών είναι κουρασμένοι και οι μετακινήσεις γίνονται ευκολότερα στο σκοτάδι. Λόγο κακοκαιρίας, όμως, που επικρατούσε στην περιοχή χθες, κράτησα τον έμπορό μου στην πόλη ώστε να μην κινδυνέψει η επιτυχία της παράδοσης των υλικών.

Ευελπιστώ για την κατανόησή σου και να σε ενημερώσω για την αποστολή του δεύτερου φορτίου σήμερα το βράδυ. Παρακαλώ κάνε τις απαραίτητες ετοιμασίες για την υποδοχή και διευκόλυνση των εργασιών του εμπόρου μου.

Οι αποστολές θα συνεχίσουν να γίνονται κάθε βράδυ, όσο ο καιρός και οι υποχρεώσεις επιτρέπουν την τήρηση του χρονοδιαγράμματος αυτού.

Με τιμή,
Niphrentil Galadonel
Άρχοντας της Ascalon"

Μόλις ο έμπορος επέστρεψε στο βασίλειο της Ascalon, παρέδωσε στον άρχοντα Niphrentil, το μήνυμα το οποίο του έδωσε ο ιδρυτής της =CDF.GR= και άρχοντας της Athina, Socrates_14. (Ελπίζω πως) ο έμπρος μιλώντας στον ηγεμόνα του, έκανε λόγω για την βασιλική περιποίηση στο εν λόγο χωριό, δείγμα του ότι τόσο ο ίδιος, όσο και όλοι οι κάτοικοι του Ascalon, αντιμετωπίζονται ως αδέρφια σε αυτό.

Η απάντηση του Socrates_14:

"Ευγενικέ άρχοντα Niphrentil Galadonel,

προφανώς και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα για το γεγονός ότι η μεταφορά "καθυστέρησε", διότι κάτι τέτοιο ισχύει μόνο στα δικά σου μάτια. Εγώ βλέπω ότι η μεταφορά έγινε, και αυτό είναι το πιο σημαντικό. Σύντομα, όταν θα ανέβει το επίπεδο της πρεσβείας μας, θα αποτελέσεις και εσύ κομμάτι της ένδοξης =CDF.GR=. Υπολογίζω πολύ στην παρουσία σου και την βοήθειά σου για να οδηγήσω με εσένα και τους υπόλοιπους ηγέτες, αυτή την συμμαχία, στην απόλυτη καταξίωση.

Δεν με ενδιαφέρει το πότε θα στέλνεις υλικά, ούτε η "φορολόγιση" είναι υποχρεωτική. Καταλαβαίνεις πολύ καλά ότι είναι προς το γενικό συμφέρον και γνωρίζω ότι δεν θα με απογοητεύσεις. Κάνε τις μεταφορές σου όπως εσύ νομίζεις, χωρίς να ξεχνάς ότι αν υπερβείς την ωριαία σου παραγωγή σε αυτά που μου στέλνεις, ο υπέρτατος Άρχοντας Administrator θα καταλάβει, έστω και προσωρινά, τα χωριά μας, αδειάζοντας τις αποθήκες μας.

Ελπίζω η διοίκηση του βασιλείου σου να κυλάει ομαλά και να μην υπάρχουν προβλήματα. Αν κάτι τέτοιο δεν ισχύει, παρακαλώ πολύ να με ενημερώσεις.

Φιλικά
Socrates_14
Άρχοντας της Athina
Ιδρυτής της =CDF.GR="

ειναι καμμεεεεεεεενοι!
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Δημοσίευση από Melitsa Την / Το Τετ Μάης 28, 2008 6:52 pm

Τα εμαθα ήδη! Τελικα οι κολλητοι μας ειναι οντως καμενοι!!!
Στον μανο αρεσε τοσο πολυ το μνμ που μου ειπε οτι στον καινουριο σερβερ s3 θα μας επιβαλλει να μιλαμε ετσι...!!!
Δεν πανε καλα τα παλικαρια...Που να σφιξουν κ οι ζεστες!!!

Melitsa
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 495
Επάγγελμα : Αρχιτέκτονας
Registration date : 18/09/2007

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή