Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

+5
basw...
fairies
lou
fotgeo
Zozephin
9 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από Zozephin Παρ Μαρ 20, 2009 6:10 pm

Κοριτσάκια μου γλυκά, οι μέρες κοντοζυγώνουν που ο στρατός τελειώνει για μένα και το αγοράκι μου. Συγκεκριμένα σήμερα με πήρε τηλέφωνο και μου πε οτι απο την επομενη βδομάδα θα βγει με αδεια θα μπει για 1 βδομάδα και θα φύγει με αδεια μεχρι 12 μαιου που θα γυρίσει να παρει το χαρτί...Οπότε το θεωρώ ότι τελειωσε ποια το βάσανο!!Φυσικα παρόλο που τελειώνει η θητεία εγώ θέλω να μείνω μόνιμη στις φανταρίνες γιατί με στηριξατε όσο δε με στηριξε κανενας όλο αυτο το καιρό και γνώρισα άτομα που θα μου μείνουν μεσα στην καρδιά μου...Σας θεώρησα αυτό το καιρό παρα πάνω από φίλες...σαν οικογένεια για μένα και θα συνεχίζει να ναι για μένα κάτι ιδιαίτερα ξεχωριστό.Ελπίζω και γω να φάνηκα αντάξια σας και να σας κράτησα το ίδιο καλή παρέα όσο εσείς εμένα!Ακομα που ξέρω ότι κάποια άτομα δεν ξαναμπήκαν η ίσως δε θα τύχει να ξαναμιλήσουμε θα ναι πάντα ξεχωριστές για μένα!Θέλω λοιπόν να ευχαριστήσω θερμά την κάθεμια για αυτά που μου πρόσφερε ώς άτομο και να ξέρει ότι πάντα και ότι χρειαστεί θα μαι δίπλα του σε όποια φάση της ζωης του και να ναι...Λοιπόν ευχαριστω την:


1)miu-miu:που δημιούργησες αυτο το φορουμ και κατάφερες να ενώσεις άτομα να μοιραστουν τις ανυσηχίες τους και να δώσουν παρηγοριά η μια στην άλλη!¶υτο είναι ξεχωριστό κατόρθωμα να δέσεις ανθρώπους σε ένα φόρουμ και να φροντίζεις να ναι όλα όμορφα...και αυτό δείχνει πόσο όμορφος ανθρωπος θα σαι και στην πραγματικότητα.Για μενα θα σαι πάντα η στρατηγός μου!!O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! 13925671

2)Αngely:που ήσουν απο τις πρώτες που με πλησίασε και μου δωσε κουράγιο να αντέξω αυτό το παλούκι που ονομάζεται στρατός.Σε ευχαριστώ για τα κρύα βράδια που περνουσες μαζι μου στο μσν και με ακουγες να σου κλαίγομαι...lol..και συγνωμμη αν σε κρατούσα ξύπνια τα μεσάνυχτα που ίσως ηθελες να κοιμηθείς και γω σε έπριζα με τα δικα μου!Hσουν και θα είσαι μια τέλεια φίλη που δε θέλω να χάσω!Και παρόλο που δεν εχουμε βρεθεί από κοντα σε νιώθω πολύ κοντινο μου ατομο...σε ευχαριστω!O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! 246y

3)fotgeo: ε ότι και να πω για σένα είναι λίγο!είσαι χαζή ήλιθια βλαμμένη(αχαχαχ) και τρελή σαν κ μένα!(πλακα κάνω ε?).Λοιπον που να ξερα ότι μόλις θα ερχόμουν για τα νύχια, εκείνο το ραντεβού που το κλεισα για να σε βοηθήσω να πάρεις την καρτα γραφικών σου θα υπέγραφα και την τρελή φιλία μας...Μπορεί να αργήσαμε λίγο να ανοικτούμε αλλα κάλιο αργά παρά ποτε..Εϊσαι θεα ,είσαι γαμάτη ξερεις ειδικά το τελευταίο καιρο΄πόσο σε πάω και πόσο σου έχω ανοικτεί.Εϊχα την ευκαιρία να σε γνωρίσω απο κοντα και να καταλάβω πόσο ντρόμπρο και αληθινό ατομο είσαι...Ευχομαι να έχεις την πιο όμορφη ζωη που ονειρευεσαι και να μείνεις πάντα φίλη μου..αν με αντεξεις...χααχαχα..O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Aliendanceh

4)lou:αα ρε ερωτιάρα λου!!(δε μπορω αν δε σου βάλω επίθετο!!χιχιχι) Σε ευχαριστώ και σένα για όλη τη υποστήριξη που μου πρόσφερες ...σε πάω με 1000 !είσαι απο τους πιο ευχαριστους ανθρώπους που έχω συναντησει και ελπίζω να παραμείνεις έτσι..Όταν θα περάσω απο θεσαλονίκη σίγουρα θα βρω ευκαιρία να βρεθούμε και από κοντά!!!θα φέρω και την μουρλο τη φωτεινή μαζι!!!Εως τότε ελπίζω να μην χάσουμε τις επαφές μας!!! Σε θεωρω πολύ καλή μου φίλη και πάνω άπό ολα άξια admin!O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! 28363521

5)vasw:που και συ με υποστήριξες κι πολλες φορές με τα ποστ σου μου εδωσες κουράγιο...ελπίζω να σε βλεπω που και που εδω μέσα !!!και αντε να κανονισουμε και ένα ρημαδεμενο καφε όλες μαζί!!!!χιχιχιO Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Emot134

6)elbono: που με συμβουλευες και μενα και όλες τις κοπέλες !!είσαι πολύ γλυκια και αν δε σε βλέπω πλέον συχνα στο φορουμ ελπιζω όλα να σου πηγαίνουν μια χαρα γιατί είσαι μια απο τις φανταρίνες που το αξίζουν!! cheers

7)itsvasoula: σε θυμαμαι απο τις αρχες που μπήκα,διαβαζα τα ποστ σου και με βοηθησαν πολύ!!ξέρω ότι είσαι μια απο τις respect φανταρίνες και ελπιζω να σαι πάντα καλαSmileSmile


Coolfairies: αν και ήρθες πιο αργα από μενα σε συμπαθησα παρα πολύ είσαι και γαμώ τις κοπέλες να σαι πάντα καλα και έτσι όπως είσαι και ελπίζω να συνεχισεις να είσαι μέσα στις φανταρίνες!!!εεεε και σκοτωσε την αποπάνω με το τρυπάνι... O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! 879904

9)tonia: θυμαμαι απο τις πρώτες κοπελιες που έγραφαν συχνα στο φόρουμ,είσαι μια σουπερ φανταρινα..ελπιζω να είσαι καλα και να μας θυμάσαι που και που!! drunken

10)ellen: και συ μια απο τις καινούριες φανταρίνες που ξερει να ναι μια πραγματική φανταρίνα...όπος και όλες τις άλλες έτσι και σενα σε θεωρώ family ελπιζω να χεις καλή γνώμη και για όλες ...Σε ευχαριστώ για την στηριξη σου και ελπίζω να βρεις το καλύτερο στη ζωή σου!! Laughing

11)victoria: και συ με τη σειρα σου μας αγαπησες και μας προσφερες υποστηριξη όπως και μεις ελπίζω σε σενα...Ελπίζω να περάσεις μια ευχαριστη θητεία και ότι καλύτερο !!! I love you

12)melitsa: γλυκια admin που συνεβαλες και συ στην δημιουργία του φόρουμ σε ευχαριστω για το έργο σου ...Αν και δε προλαβα να σε γνωρισω μεσα στο φόρουμ έχω ακουσει τα καλύτερα λόγια!!!να σαι πάντα καλα Smile

13)κleo: που και συ συνεβαλλες στην υποστήριξη αυτού του φόρουμ και με βοηθησες με ποστ σου να πάρω θάρρος! What a Face


Και για να μην παρεξηγιομαστε δεν σας έβαλα με ιεραρχία!για μένα οι φανταρίνες είναι όλες κομματια της καρδιάς μου αρα ίδιες...όλες για 1 και 1 για όλες!!!!!Εννοειτε ότι αυτες που δημιούργησαν το φόρουμ αξίζουν ιδιαιτερο χειροκρότημα cheers cheers cheers
Σας αγαπωωωωω!!!!!

με αγάπη μια φανταρινα....O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! 71381419
Zozephin
Zozephin
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1697
Ηλικία : 37
Tόπος : Alimos -Athina
Επάγγελμα : Designer
Registration date : 15/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από fotgeo Παρ Μαρ 20, 2009 6:16 pm

ρε ποσο θεα εισαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από lou Παρ Μαρ 20, 2009 6:26 pm

αντε χριστινακι παει κ το δικο σας το φανταρικο...πωπωωωωωωωω ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια εννοειται οτι δε θα σε αφησουμε να φυγεις απο εδω παει τωρα εμπλεξες...καλοι πολιτες!
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από fotgeo Παρ Μαρ 20, 2009 7:47 pm

ρε δημητρα πραγματικα κανε κατι με το τρυπανι....δεν θα την παλεψουμε αλλο πρωινο......
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από fairies Παρ Μαρ 20, 2009 7:50 pm

kala me sigkinises trellaaaaaaaaaa eisai teleia kopela kai esu glikeia mu kai oles edw mesa eiste i mia pio teleia apo tin alli me kapoies eksereseis
bebaia!!!!euxaristw xristinaki kai euxome na teleiwsoume kai emeis siga siga....

fairies
Συνταγματαρχης
Συνταγματαρχης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1106
Ηλικία : 40
Tόπος : ΑΘΗΝΑ
Ατάκα : oti den mas skotwnei mas kanei poio dinatous....mexri na mas kanei omws????
Registration date : 13/11/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από basw... Παρ Μαρ 20, 2009 9:46 pm

εγω επιτελους μετα απο 5 μερες απουσιας μπαινω...χριστινακι μην σκας! δεν υπαρχει περιπτωση να αποδεσμευτεις απο εδω! δεν ξεκολλας με τπτ!
κι εγω οταν τελειωσαμε με τη θητεια, ηξερα οτι θα συνεχισω να γραφω εδω με την ιδια ορεξη!!!
καλος πολιτης επιτελους!!!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από elbono Σαβ Μαρ 21, 2009 12:12 am

αντε με το καλο χριστινακι!!!ελπιζω τωρα να σας ερθουν καλα εσενα κ το αγορακι σου!!!απο δω σιγουρα δεν ξεκολλας αλλα δυστυχως οι υποχρεωσεις δεν μαφηνουν πια να ξενυχταω μαρεα σας κα να με κατσαδιαζετε!!!!
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από Angely Σαβ Μαρ 21, 2009 12:17 am

Αααααααααααααααααααααχ χριστινα μου... εισαι εκπληκτικη.......
Και εγω σε θεωρω πολυ καλη μου φιλη...
Εισαι πολυ γλυκια.... Και ποτε δεν με εχεις πρηξει.....Παντα μαρεσαν και μαρεσουν ολες οι ομιλιες μας.... Και ελπιζω να μην χαθουμε και μακαρι να ειδωθουμε οταν ερθω...
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από fotgeo Σαβ Μαρ 21, 2009 11:27 am

ρε εγω δεν σας μπορω αλλο!!!!!!!δεν γινεται να κλαιω καθε βραδυ απο τα γελια!!!!!!!κ να τα χανει ολα η λου!!!!!!!!!!!!!!!
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από Ellen Σαβ Μαρ 21, 2009 11:31 am

Αντε βρε....πλάνταξα στο κλάμα.... τελειώνει ο στραγός λίγες μέρες ακόμα...θα μπεί και εμένα για την άλλη δευτέρα για τις τελευταίες 12 μέρες και μετά άδεια απολύσεως νο 2..... αχ και εγώ εδώ θα είμαι μόνιμη γιατί αν δεν είχα και εσάς όλες δεν θα άντεχα...θα είχα τρελαθεί.....
Σας ευχαριστώ και εγώ όλες!!!!! φιλάκια κοριτσάκια μου!!!
Ellen
Ellen
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 966
Ηλικία : 43
Registration date : 20/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από fotgeo Σαβ Μαρ 21, 2009 11:34 am

ρε συ κ εγω εβαλα τα κλαμματα....
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από kati Σαβ Μαρ 21, 2009 2:48 pm

Χριστίνα-αλλά και σε όλες τις κοπέλες που τελειώνειη θητεία σιγά σιγά- καλοί πολίτες και εύχομαι να σας πάνε όλα καλά.

Κλαίτε που κλαίτε αλλά τουλάχιστον οι περισσότερες τελειώνετε κιόλας τη θητεία σας!
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από Ellen Σαβ Μαρ 21, 2009 4:25 pm

Ναι αλλά ήμασταν μαζί και η μια καταλάβαινε την άλλη και έτσι η μία ηρεμούσε την άλλη και όλα κύλησαν καλά... και πέρασε ο καιρός γρήγορα....
ειλικρινά ήταν ώρες που τρελαινόμουν... που έκλαιγα αλλά όλες εδώ έτοιμες να ακούσουν και να στηρίχουν κάθε λεπτό...ότι ώρα και να ήταν...
Ellen
Ellen
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 966
Ηλικία : 43
Registration date : 20/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από basw... Σαβ Μαρ 21, 2009 11:03 pm

ελεν ειδικα με τη δικη σου κατασταση ειχαμε κανει απειρα ποστ...
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από Ellen Σαβ Μαρ 21, 2009 11:42 pm

χαχαχαχα....ναι ήταν δύσκολα στην αρχή ευτυχώς ηρέμησε τους τελευταίους μήνες.... ευτυχώς γιατί δεν ξέρω αν θα ήμασταν μαζί....ευτυχώς....δεν έχω να πω τίποτα άλλο....Ελπίζω να πάνε όλα καλά και μετά το στρατό για να τα θυμάμαι και να γελάω...μην τα θυμάμαι και αυτομουτζώνομαι....
Ellen
Ellen
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 966
Ηλικία : 43
Registration date : 20/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από kati Κυρ Μαρ 22, 2009 12:44 am

Ellen έγραψε:Ναι αλλά ήμασταν μαζί και η μια καταλάβαινε την άλλη και έτσι η μία ηρεμούσε την άλλη και όλα κύλησαν καλά... και πέρασε ο καιρός γρήγορα....
ειλικρινά ήταν ώρες που τρελαινόμουν... που έκλαιγα αλλά όλες εδώ έτοιμες να ακούσουν και να στηρίχουν κάθε λεπτό...ότι ώρα και να ήταν...

Eίναι καλό που τα αγόρια σας είχαν μπει σχεδόν τον ίδιο καιρό.Εδώ,εγώ και άλλη μία κοπέλα μάλλον, είμαστε περίπου την ίδια περίοδο.Αλλά δεν έχω παράπονο.Ακόμη και εσείς που ήσαστε πιο παλιές από εμένα με στηρίζετε πάρα πολύ και μόνο με τα posts σας που διαβάζω study
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από Zozephin Κυρ Μαρ 22, 2009 10:47 am

Κατι μου θα τελειωσει και ο στρατος για σενα πολύ γρήγορα ΘΑ δεις!!!!κορίτσια να στε καλα όλες και γω εκλαιγα την ώρα που το γραφα γιατί ήταν λόγια που βγαιναν απο την καρδια μ!!!!!!!!!!
Zozephin
Zozephin
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1697
Ηλικία : 37
Tόπος : Alimos -Athina
Επάγγελμα : Designer
Registration date : 15/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από basw... Κυρ Μαρ 22, 2009 11:38 am

εγω πλεον εχω σταματησει να το βλεπω τοσο συναισθηματικα γιατι το οτι εχω τελειωσει με το βασανο εδω και 4,5 μηνες και γραφω με την ιδια ορεξη, σημαινει οτι ειναι πλεον συνηθεια! ενδιαφερομαστε πλεον η μια για την αλλη φιλικα παρολο που δεν γνωριζομαστε κιολας!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από Ellen Κυρ Μαρ 22, 2009 1:35 pm

Ναι είμαστε φίλες απο το στρατό!!!!

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! 732125 O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! 732125 O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! 732125
Ellen
Ellen
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 966
Ηλικία : 43
Registration date : 20/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από lou Κυρ Μαρ 22, 2009 4:57 pm

ημασταν μαζι φανταρινες O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! 866978
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν! Empty Απ: O Στρατός φτάνει στο τέλος του ...οι φανταρινες θα μείνουν!

Δημοσίευση από fotgeo Κυρ Μαρ 22, 2009 8:12 pm

ayta einai...............k to kako einai oti eksaplonomaste....
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης