Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

+2
Melitsa
elbono
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από elbono Παρ Μαρ 14, 2008 1:41 am

ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ...ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Rolling Eyes
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από Melitsa Παρ Μαρ 14, 2008 9:57 am

Τι ακριβώς έχεις ακούσει elbono??
Η αδερφή μου είχε μια ιστορια με αυτό το θέμα...Πριν 2 χρόνια είχε κανει κάποιες εξετάσεις στην Αθήνα κ της είχαν βρει αυτό το πρόβλημα σε πολύ πρώιμο στάδιο...Αγχώθηκε, πανικοβλήθηκε, ξεκινησε θεραπεία.... Ηρθε Βόλο να κάνει κ εδω εξετάσεις...Εδώ δεν της βρήκαν τπτ! Υγιεστατη είπε ο γιατρός...Οπως καταλαβαινεις αρχισε ενας μαραθώνιος από γιατρό σε γιατρό για να δούμε αν τελικά εχει ή όχι κονδυλώματα...
Τελικα καταλήξαμε σε εναν πανεπιστημιακο στην Αθηνα κ πάλι ο οποίος της είπε ότι υπάρχει ενα κύκλωμα γιατρών που σου λένε ότι εχεις ενα μικρό πρόβλημα για να βγάζουν λεφτά απο τις εξετασεις κ τις επισκέψεις....
Οπότε από τότε είμαστε λίγο επιφυλακτικοί με κάθε γιατρό κ πάντα παίρνουμε κ δε'υτερη γνώμη.
Γενικα για την ασθένεια το είχα ψάξει λίγο, οπότε να θέλεις μπορώ να σου στειλώ ή να κάνω εδω ποστ ό,τι είχα βρεί....
Melitsa
Melitsa
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 495
Ηλικία : 39
Επάγγελμα : Αρχιτέκτονας
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από elbono Παρ Μαρ 14, 2008 10:52 am

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΙ...ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΩΣ ΤΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΤΛ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Very Happy
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από Angely Παρ Μαρ 14, 2008 10:06 pm

Katarxin.. tora tha sou po egkures plirofories apto panepistimio mou.. katarxin apoti katalavaino ennoeis ta genetika kondilomata..
Proerxontai paton io HPV. Den prepei na panikovalomaste me auto ton io. To 70% ton gynaikon ton exei apoktisei idi i tha ton apoktisei... Exo grapsei kapoia sxetika pragmata kai sto topic ygeia sto thema sxetika me to emvolio kata tou HPV.
Ta simptomata einai oti stin genetiki perioxi. sta xeili tou kolpou (siggnomi alla den ginotan allios) iparxoun kati mikres leptes grammoules pou einai elaxista eksogkomenes.. dld otan akoumpas tin perioxi katalavaineis oti yparxoun. kai sinithos einai oi kokkines i roze...
Alla prosoxi giati mporei ta genetika kondilomata na emfanistoun kai stin perioxi tou proktou..
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από basw... Παρ Μαρ 14, 2008 10:37 pm

γαμωτο μας, ολα εμεις τα παθαινουμε!!! οι αντρε ελαχιστα...εμεις τα κολλαμε ολα, εμεις εχουμε αγχος με την περιοδο, εμεις ολα!!! ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... 192285
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από elbono Παρ Μαρ 14, 2008 11:40 pm

εγω ξερω οτι οι περισσοτεροι ανδρες ειναι που τα κολλανε...οι περισσοτεροι με το σεξ και καποιοι το κολλησαν αλλιως πχ απο πετσετα φιλου η κατι τετοιο δεν ξερω λεπτομερεις για αυτο ρωταω αν ειχε καποια προσωπικη εμπειρια..
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από itsvassoula Σαβ Μαρ 15, 2008 12:10 am

κι αν δεν τα παθαινουμε ολα μονο εμεις σιγουρα τα περναμε σε πολυυυυ χειροτερη μορφη.κι ας κανουν σα μωρα για να νομιζουμε οτι πεθαινουν καθε φορα που παθαινουν κατι κ να μας κανουν να ανησυχουμε!!

itsvassoula
Ταγματαρχης
Ταγματαρχης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 38
Tόπος : Αθήνα
Registration date : 31/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από Angely Σαβ Μαρ 15, 2008 1:09 am

Koita sinithos oi antres kollane polles apo tis sexualika metadidomenes astheneies.. alla ton HPV exei apodeixthei pagkosmios oti einai arketa spanio na ton apoktisei antras.. kai an to apoktisei einai pali poly spanio gia ena antra na ekdilosei symptomata..
Autos o ios opos eixa pei kai sto allo thema einai poly eukola na metadothei stis gynaikes... apo metafora ygron apo otidipote.. akoma kai apo toulaeta an katalthos akoumpiseis kapou....
:-(
kai ektos autou omos prepei opoiosdipote apoktisei sexualika metadidomeno nosima kateutheian ana to pei sto-sti syntrofo. A kai na kserete oti polla tetoia nosimata yparxei periptosi na metaferontai kai me to stomatiko sex i px an akoumpisei prota esas (me kanena xadaki) kai meta ton eauto tou
Ti na po? prepei omos na min panikovalomaste giagti to agxos kanei kako...
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από elbono Σαβ Μαρ 15, 2008 1:16 am

ναι ναι καλα μάυτα που ακουω νομιζω δεν θα ξανακανω ποτε σεξ χωρις προφυλακτικο... ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... 1610 ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... 967816
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από Angely Σαβ Μαρ 15, 2008 1:32 am

POTE ton POTON!!!! Gia auto imoun kai ligo poromeni sto allo thema me ti xrisi profylaktikon...
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από basw... Σαβ Μαρ 15, 2008 10:40 am

εγω δεν μπορω να πω οτι χρησιμοποιουμε παντα αλλα αρκετα συχνα...ειδικα την πρωτη φορα, παντα αυστηρα!!!
ειναι οντως πολυ επικινδυνο, δεν το συζητω οταν εισαι στην αρχη και δεν ξερεις τον αλλον και με ποσες εχει παει...αλλο θεμα κι αυτο!!!επειδη τον βαγγελη τον ηξερα απο το σχολειο και ξερω λιγο πολυ τις...''σχεσεις'' του θελω να τις σκοτωσω ολες!!!αν και το καλο ειναι οτι παντα ηταν ντροπαλος και δεν εχει κανει κανονικες σχεσεις, μονο 1 πριν απο μενα και οι αλλες ξερετε...τι να πει κι αυτος ο κακομοιρης? ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... 664485
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από elbono Σαβ Μαρ 15, 2008 10:47 am

ΝΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΣΑΜΕ ΛΟΓΩ ΑΝΤΙΣΥΛΛ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΟΛΛΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΥΣΤΕΡΙΚΗ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΣΕ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... 678358 ΟΥΤΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ...
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από basw... Σαβ Μαρ 15, 2008 12:34 pm

εγω το ειπα καθαρα απο θεμα ζηλιας, οχι για το σεξ...να σου πω ομως κατι? γιατι δεν πας να κανεις ενα τεστ-παπ για να μην ανησυχεις? εγω πηγα με παροτρυνση δικη του και απο τοτε ειλικρινα εχω ηρεμησει λιγο. και ειναι και απαραιτητο.
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από miu-miu Σαβ Μαρ 15, 2008 1:40 pm

Τεστ παπ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ μία φορά τον χρόνο απο την έναρξη της σεξουαλικής ζωής!!!Εγώ απο τα 18 μου κάνω κάθε χρόνο και πραγματικά με ηρεμεί παααααρα πολύ όταν βγαίνουν καλά τα αποτελέσματά μου!
Αλλά είχα βάλει και τον δικό μου να κάνει εξετάσεις γιατί ήταν ένα διάστημα που πάθαινα την μία ουρολοίμωξη πίσω απο την άλλη και με είχε ταράξει...Αλλά βγήκε καθαρό το πουλάκι μου! Razz
miu-miu
miu-miu
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1185
Registration date : 18/09/2007

https://fantarines.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από basw... Σαβ Μαρ 15, 2008 1:54 pm

εγω για τεστ-παπ ειχα αργησει σχετικα να παω παρολο που μεχρι να παω ειχα παει με εναν αντρα αλλα ημασταν μαζι 2,5 χρονια. αλλα οταν της το ειπα αφου με εκραξε που αργησα να παω, μου ειπε πως εξαρταται και απο το ποσο συχνη ειναι η σεξουαλικη σου επαφη με 1 ή περισσοτερους αντρες. πρεπει οπωσδηποτε να κανουμε, δειχνει τα παντα!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από elbono Κυρ Μαρ 16, 2008 9:03 pm

ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ!!!!!!!
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ... Empty Απ: ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ...

Δημοσίευση από Angely Κυρ Μαρ 30, 2008 1:13 am

Nai to test pap epivaletai!!! ki ego kathe xrono stadar!
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης