Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

+4
basw...
lou
mary13
Maruli
8 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από lou Πεμ Σεπ 17, 2009 3:05 pm

Αααααχ...
χτυπιεμαι μονο κ μονο γιαυτους που εχουν ευθυνη απεναντι στον τοπο, αυτους που παιρνουν αποφασεις οσον αφορα το στρατο και τον εχουν φτιαξει οπως ειναι αλλα οταν ερθει η στιγμη να παει το παιδι τους ξερουν ποσο μπουρδελο τα χουν κανει κ γιαυτο ακριβως το λογο τα στελνουν σε βυσματικες θεσεις!τωρα αν ο κωστας χρησιμοποιουσε βυσμα οπως κ εσεις ετσι κ εγω ουτε θετικα θα το εβλεπα ουτε αρνητικα...δεν θα με πειραζε ιδιαιτερα...απλα η ολη κουβεντα ξεκινησε απο τα καημενα τα πλουσιοπαιδα που κ καλα τα κατηγορω αδικα.

κατι ειμαι 5+ χρονια με τον κωστα κ δεν υπαρχει περιπτωση να εβαλε βυσμα κ να μη μου το ειπε γιατι ακομα κ να ειχε σκοτωσει παλι θα μου το ελεγε!!!τον γνωριζω παρα πολυ καλα εχουμε περασει παρα πολλα ΜΑΖΙ κ σου λεω οτι δε θα μπει στη διαδικασια να πουλησει παραμυθι για οτιδηποτε γιατι εχει πολυ πιο σημαντικα πραγματα να κανει στη ζωη του...α! κ με το σταυρο στο χερι ξεκινησε απο το μηδεν κ εχει φτασει παρα πολυ ψηλα απλα με σκληρη προσπαθεια κ με παθος γιαυτο που κανει..κ εγω ημουνα παρουσα σε ολες τις φασεις...
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από lou Πεμ Σεπ 17, 2009 3:20 pm

κατι δεν θα διαλεξα ποτε εγω τα δυσκολα...απο που το καταλαβες αυτο?κ εγω μεσο θα εβαζα αν μπορουσα κ αν ειπα πουθενα το αντιθετο παρεξηγηση. αλλο πραγμα κατακρινω. οποιονδηποτε εχει βαλει το χερακι του για να καταντησουμε ετσι. κ δεδομενου οτι οι 116 ναυτες οπως το ακουω ειναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΒΥΣΜΑΤΙΚΕΣ ΘΕΣΕΙΣ τοτε σημαινει οτι ειναι γιοι, εγγονοι, ανηψια, ξαδερφια που εχουν κληρονομησει και ευθυνη εκτος απο λεφτα κ δυναμη.
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από basw... Πεμ Σεπ 17, 2009 4:20 pm

ωραια συμφωνουμε σε αυτο..το ειπα κι εγω οτι στανταρ ειναι γιοι ανωτερων στελεχων και πηγαν σε αυτες τις θεσεις και ανεφερα και το εξης ''οτι αν εμπαινε καποιος τυχαια σε τεοια θεση θα τον ξηλωναν για να βαλουν καποιον βυσματια''... γιατι λες οτι δεν καταλαβαινουμε? το πως γιναμε ετσι αφορα την πολιτικη της χωρας, οχι τους 116 ναυτες..
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από lou Πεμ Σεπ 17, 2009 4:39 pm

οχι αφορα τους 116 ναυτες.
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από basw... Πεμ Σεπ 17, 2009 4:56 pm

επειδη ειναι γιοι-ανιψιοι-εγγονια πολιτικων? ειπαμε ειναι τα δεδομενα της εποχης..ας προσεχουμε ποιους ψηφιζουμε!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από lou Πεμ Σεπ 17, 2009 5:39 pm

Δεν τους ψηφιζω εγω οποτε μπορω να κατακρινω οποιον θελω κ να τον χαρακτηρισω με τα χειροτερα επιθετα
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από kati Πεμ Σεπ 17, 2009 9:39 pm

1ον sorry για το δεύτερο post μου που είναι όλο quote...
lou έγραψε:κατι ειμαι 5+ χρονια με τον κωστα κ δεν υπαρχει περιπτωση να εβαλε βυσμα κ να μη μου το ειπε γιατι ακομα κ να ειχε σκοτωσει παλι θα μου το ελεγε!!!τον γνωριζω παρα πολυ καλα εχουμε περασει παρα πολλα ΜΑΖΙ κ σου λεω οτι δε θα μπει στη διαδικασια να πουλησει παραμυθι για οτιδηποτε γιατι εχει πολυ πιο σημαντικα πραγματα να κανει στη ζωη του...α! κ με το σταυρο στο χερι ξεκινησε απο το μηδεν κ εχει φτασει παρα πολυ ψηλα απλα με σκληρη προσπαθεια κ με παθος γιαυτο που κανει..κ εγω ημουνα παρουσα σε ολες τις φασεις...

Δε λέω ότι αν έκανε κάτι και σου το έκρυβε..Το ρώτησα για να σε ρωτήσω μετά ότι αν τα είχες μαζί του 5χρόνια, ήταν γόνος οικογενείας η οποία θα είχε τη δυνατότητα να τον κάνει 1 από τους 116 και το έκανε θα τον χώριζες;Επειδή αν θυμάμαι καλά πιο πάνω αναφέρεις πως θα χώριζες...
Και προς Θεού ούτε λέω ότι δηλώνεις πως θέλεις τα δύσκολα απλά ανέφερα τη γνώμη μου.
Επίσης σαφέστατα όταν κάνεις κάτι με δίκαιο τρόπο όπως υπάρχουν δυσκολίες και οι πιθανότητες να μην τα καταφέρεις υπάρχουν το ίδιο όσο και να τα καταφέρεις κ αν τα καταφέρεις νιώθεις πολύ καλά που τελικά επέλεξες να το κάνεις με το σταυρό το χέρι...

Σχετικά με τους ναύτες δεν νομίζω ότι φταίνε εκείνοι αλλά εκείνοι που το ξεκίνησαν αυτό. Δε λέω θα μπορούσαν να πουν ότι δεν το κάνω και έτσι όπως ξεκίνησε να σταματήσει. Αλλά ας το σκεφτούμε..Όπως είναι τα πράγματα τώρα στην Ελλάδα βλέπεις να αλλάζει κάτι; Ουτοπία όπως ξαναείπα και πιο πάνω..

(Μεγάλη κουβέντα ανοίξαμε ενόψει εκλογών Razz )
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από mary13 Παρ Σεπ 18, 2009 8:06 am

Αν ο φίλος της ήταν από τέτοια οικογένεια αυτό δε θα ήταν το μόνο που θα έκανε κ δε νομίζω, όχι μόνο η lou αλλά κ γω κ πολλές κοπέλες φαντάζομαι, να τα είχαν μαζί του 5 χρόνια γιατί κατά πάσα πιθανότητα θα ήταν ψωνισμένος, φαντασμένος, θα βασιζόταν μόνο στα λεφτά του μπαμπά κ αυτό δεν είναι καλοοοοοο....Το τελευταίο που θα με πείραζε προσωπικά θα ήταν να πήγαινε εκει να κάνει τη θητεία του...Πιστεύω θα είχαν προηγηθεί άλλες "ωραίες" καταστάσεις!Σκεφτείτε το νίνο και τοσους άλλους γνωστούς πως κάνουν θητεία...Κάνοντας συναυλίες, πηγαίνοντας κρουαζιέρες με κότερα κ τόοοοοοοσα άλλα...κ δεν ντρέπονται να το κάνουν δημόσια όλο αυτό..τόσο θράσσος!
mary13
mary13
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 347
Ηλικία : 36
Tόπος : Piraeus
Επάγγελμα : foititria
Registration date : 05/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από kati Παρ Σεπ 18, 2009 9:27 am

Κοίτα δε λέω να έκανε όλα όσα κάνει κατά μέσο όρο όποιος έχει πολλά λεφτά εξαιτίας των προγόνων του απλά να ήταν αυτός που είναι αλλά να μπορούσε να εκμεταλλευτεί μία κατάσταση που θα τον έκανε 1 εκ των 100 ναυτών.
Αν και τώρα έχουμε καταλάβει σε τί αναφερόταν η Lou νωρίτερα απλά κουβέντα να γίνεται!
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από Zozephin Παρ Σεπ 18, 2009 10:01 am

εγω εχω να πω ωραία και απλά ...πιστευω πως οποιδήποτε απο τα αγόρια μας κ οποιοδηποτε αγορι της ελλάδας πλουσιος , φτωχος,κακομαθημένος, καλομαθημενος ,μαλακας, φλωρος αν είχε την ευκαιρία να μπορέσει να μην πάει ούτε 1 μέρα στρατό θα το εκανε ή το πρώτο που κοιτούσαν ήταν να μπουν είτε ναυτικό΄είτε αεροπορία και πιστέψτε με είμασταν πολύ κοντά να χρησιμοποιήσουμε ένα βίσμα να μην πάει καθόλου στρατό και ίσα ίσα είχα χαρεί που θα το κανε αυτό αν το κατάφερνε και ποιος κορίτσια δε θα το θελε....επισης χρησιμοποιήσαμε βίσμα να έρθει να παρουσιαστεί εκεί που σπούδαζα(πάτρα) όπως κ επίσης για να μενει σπίτι μου όποτε εβγαινε έξω....μετα βέβαια που πηγε λημνο έκανα να τον δω 4μισι μήνες κάποιες φανταρίνες ξέρουν τι περνούσα, αλλα και πάλι αν είχαμε βίσμα θα το χρησιμοποιουσαμε...ενταξει άλλεσ φορές είχε την ευκαιρία να πάρει αδεια αλλα είπε ότι τα υπολοιπα παιδια θα είχαν πολύ πίεση και προτιμησε να μην πάρει και του πα γι αυτό το λόγο οκ.Το να είσαι βίσμα δεν είναι κακο αλλα να ξέρεις πως το χρησιμοποιεις..
Zozephin
Zozephin
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1697
Ηλικία : 38
Tόπος : Alimos -Athina
Επάγγελμα : Designer
Registration date : 15/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από fotgeo Παρ Σεπ 18, 2009 11:52 am

Λοιπον κοκονες μου καλες, κοκονες μου τρελες.... το να χρησιμοποιησει καποιος βισμα δεν ειναι κακο...κ μεις προσπαθησαμε να βαλουμε για το γιωργο κ δεν εγινε τιποτα.....και τελικα περασε μελι γαλα οπως ολοι ξερετε...καλυτερα και απο το να ειχε βαλει βισμα...γιατι ηταν καλο παιδι και ειχε καλη διαγωγη...το θεμα ειναι οπως λεει κ η χριστινα να ξερεις να χρησιμοποεις σωστα το βισμα....οπως παλευαμε για τον γιωργο να μην παει στην κυπρο τοτε...οχι ομως να του βαλουμε βισμα για να καθετε κ να τα ξινει ολη μερα.... κ στην τελικη γιατι να χρεαζονται 116 ναυτες για τον αντιναυαρχο?απο χρυσαφι ειναι φτιαγμενος?η κραταει το μυστικο του κρατους?????116 ναυτες δεν πανε ουτε σε αγιμα..ειναι υπερβολες...κ σιγουρα δεν διαλεξαν τυχαια αυτους τους 116.
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από lou Παρ Σεπ 18, 2009 12:41 pm

fotgeo έγραψε:Λοιπον κοκονες μου καλες, κοκονες μου τρελες.... το να χρησιμοποιησει καποιος βισμα δεν ειναι κακο...κ μεις προσπαθησαμε να βαλουμε για το γιωργο κ δεν εγινε τιποτα.....και τελικα περασε μελι γαλα οπως ολοι ξερετε...καλυτερα και απο το να ειχε βαλει βισμα...γιατι ηταν καλο παιδι και ειχε καλη διαγωγη...το θεμα ειναι οπως λεει κ η χριστινα να ξερεις να χρησιμοποεις σωστα το βισμα....οπως παλευαμε για τον γιωργο να μην παει στην κυπρο τοτε...οχι ομως να του βαλουμε βισμα για να καθετε κ να τα ξινει ολη μερα.... κ στην τελικη γιατι να χρεαζονται 116 ναυτες για τον αντιναυαρχο?απο χρυσαφι ειναι φτιαγμενος?η κραταει το μυστικο του κρατους?????116 ναυτες δεν πανε ουτε σε αγιμα..ειναι υπερβολες...κ σιγουρα δεν διαλεξαν τυχαια αυτους τους 116.

αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ λεω κ εγω!!
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από lou Παρ Σεπ 18, 2009 2:47 pm

Δε λέω ότι αν έκανε κάτι και σου το έκρυβε..Το ρώτησα για να σε ρωτήσω μετά ότι αν τα είχες μαζί του 5χρόνια, ήταν γόνος οικογενείας η οποία θα είχε τη δυνατότητα να τον κάνει 1 από τους 116 και το έκανε θα τον χώριζες;Επειδή αν θυμάμαι καλά πιο πάνω αναφέρεις πως θα χώριζες...

(Μεγάλη κουβέντα ανοίξαμε ενόψει εκλογών Razz )

Αυτο ακριβως ειναι το θεμα κ ευχαριστω πολυ που ξανακανεις την καταλληλη ερωτηση γιατι νομιζω εχει γινει παρεξηγηση κ δεν ξερουμε που διαφωνουμε. Αν ηταν ο 1 απο τους 116 τοτε εγω παιρνω σαν δεδομενο οτι ανηκε σε οικογενεια πολιτικων ή πχ οτι ηταν γιος στρατηγου αν θες...Αυτο σημαινει οτι με την πορεια τους κ με τις επιλογες τους θα ειχαν συμβαλει στο να παρει ο στρατος τη μορφη που εχει. Η μορφη που αποφασισαν να εχει ειναι οχι αυτη της θητειας των 116 ναυτων αλλα η θητεια που εκανα ΟΛΑ τα αγορια μας ασχετα αν εβαλαν βυσμα η οχι! Οποτε οταν "εσυ" που αποφασιζεις πως θα ειναι η θητεια των ελληνων αποφασιζεις να την αποφυγεις με οποιονδηποτε τροπο κ δεν υποστηριζεις τις ιδιες σου τις επιλογες τοτε δεν τιμας τα παντελονια που φορας το λιγοτερο! Γιαυτο λεω οτι οταν εχεις δυναμη κ λεφτα εχεις κ καποια ευθυνη κ σ'αυτη την κατηγορια ανθρωπων αναφερομαι.
Αν λοιπον ο κωστας ηταν απο τετοια οικογενεια, οπως ειπαν κ οι υπολοιπες (κ συμφωνω) μπορει να επελεγε να παει σ'αυτη τη θεση γιατι θα ειχε μεγαλωσει διαφορετικα. Κ εγω ομως μπορει καλιστα να τον ειχα αποριψει απο πριν γιατι θα ηταν εντελως διαφορετικο ατομο οπως ειπε η mary. Αν ο κωστας αυτην τη στιγμη ξαφνικα πχ γινοταν υπουργος κ εγω ημουν η γυναικα του ειμαι σιγουρη οτι θα επελεγε να στειλει τα παιδια του να κανουν κανονικοτατα τη θητεια τους για να δωσει το καλο παραδειγμα!Γι'αυτο ομως δεν θα δεχτω καμια αμφισβητιση!Αυτο θα επιλεγαμε!

Τωρα για τα παιδια αυτων των οικογενειων...εννοειται οτι εχουν μαθει ετσι να τα βρισκουν ολα ευκολα στη ζωη τους κ εννοειται οτι επιφανειακα δεν φταινε γιαυτο. Οι γονεις τους ομως ηταν κ αυτοι παιδια που μεγαλωσαν ετσι κ σοι παει το βασιλειο. Οποτε φυσικα κ θα κατηγορησω κ αυτους κ φυσικα δε θα τους πω και μπραβο. Αλλα δεν μιλαω καν για μεγαλους πολυ πλουσιους επιχειρηματιες κ τα παιδια τους κ δεν μιλαω καν για το Νινο(!) οι οποιοι ειναι απλοι πολιτες. Μιλαω μονο γι'αυτους που μπλεκονται στην πολιτικη κ στο στρατο κ μονο αυτους κατηγορω. Οι υπολοιποι δεν εχουν καμια τυπικη ευθυνη για το πως εχει γινει ο στρατος σημερα κ εννοειται οταν βλεπεις απο παντου γνωριμιες κ βυσματα δεν θα το παιξεις αγγελουδι. Αν τα κεφαλια εδιναν το καλο παραδειγμα τοτε δε θα υπηρχε καν τροπος για οποιονδηποτε να μπει βυσματικα κ η θητεια δε θα ηταν δυσαρεστη για κανεναν...

Αυτα κ συγνωμη αν ειμουν πολυ καθετη αλλα ηταν επειδη ενιωσα οτι χανουμε το δρομο μας οχι φυσικα επειδη φταιμε εμεις...αντζελικουλα αν ζουσα σε εναν κοσμο αγγελικα πλασμενο δε θα κατηγορουσα κανεναν. Τωρα νιωθω οτι εχω καθε δικαιωμα να κατηγορω ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΤΥΠΟΥ παιδια χωρις να βγω εγω η κακοπροαιρετη ζηλιαρα...κ ειπαμε δεν ειναι ολοι ιδιοι αλλα τουλαχιστον απο τους 300 οι 200 ειναι μεσα στα σκατα. Σ'αυτους αναφερομαι κ τονιζω οτι αυτο ειναι ισως το μοναδικο θεμα οπου θα πρεπε να βλεπουμε το ποτηρι μισοαδειο κ οχι μισογεματο κ να μην δεχομαστε τη μετριοτητα.

Αυτα για να κλεισω απο μερους μου τη συζητηση γιατι τωρα δεν νομιζω να εχω αφησει αλλες αποριες...
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από kati Παρ Σεπ 18, 2009 11:34 pm

Τολμώ να πω ότι συμφωνώ σε πάρα πολλά με τη Lou.
Σαφώς αν ο Καραμανλής πήγαινε στρατό αφού ολόκληρος εγγονός πρωθυπουργού πήγε στρατόθα ήθελε πιθανώς όπως αυτός έτσι οι υπόλοιποι να κάνουν τη θητεία τους κανονικά.Εκτος των άλλων αν όλοι αυτοί έκαναν κανονικά τη θητεία τους τότε τα πράγματα στο στρατό θα ήταν πολύ καλύτερα.
Αν ο Jefrey Andrew Papandreou έκανε σκοπιά στον Έβρο,στη Λήμνο,στη Χίο και πάει λέγοντας θα σας έλεγα εγώ αν θα ήταν ερείπια τα στρατόπεδα, αν θα έπαιρναν τα χρήματα που παίρνουν τώρα οι φαντάροι, πόσους μήνες και υπό ποιους όρους θα ήταν η θητεία, πόσες θα είχαν άδεια κλπκλπ για να μην μακρυγορώ..
Να πω όμως πως όπως λένε και οι γονείς μας επειδή κανένας γονιός δε θέλει το παιδί του να τραβήξει ότι τράβηξε εκείνος αν οι προαναφερθέντες -αλλά και πολλοί άλλοι- έκαναν τη θητεία που κάνουν τα αγόρια μας και πολλοί ακόμη φαντάροι τότε ίσως να μετέφεραν τα παιδιά τους με το όνομά τους σε καλές μονάδες.Περισσότερο όμως νομίζω ότι αν έκαναν κανονικη θητεία θα είχαν φτιάξει τον Ελληνικό Στρατό και έτσι δε θα χρειαζόταν βύσμα..

Πολλά έγραψα ε?! Cool
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από Zozephin Τετ Σεπ 23, 2009 10:29 am

δε μας φέρνουν σε μασ του 116 ναύτες να μας φυλάνε???χα0χ0αχ0χ0αχα0χ0α0χ
Zozephin
Zozephin
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1697
Ηλικία : 38
Tόπος : Alimos -Athina
Επάγγελμα : Designer
Registration date : 15/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από fotgeo Τετ Σεπ 23, 2009 10:53 am

po re file....skepsoy 116 naytes giro mas...k 116 moutsoys loytsoys soytsoys foytsoys voytsoys...ti leo i amoiri....agamia den santexo pia o o pote thagapiso...
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από lou Τετ Σεπ 23, 2009 1:01 pm

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978 Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978 Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978 Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978 Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978 Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978 Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978 Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978 Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978
αααα ετερον εκατερον ετσι κ εγω συμφωνω με τους 116 ναυτες
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από basw... Τετ Σεπ 23, 2009 1:28 pm

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978 Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978 Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 866978
116 πως τους κανεις καλα???
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από Maruli Τετ Σεπ 23, 2009 1:38 pm

Ναύτης βγήκε στη στεριά για περιπολία;; Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 607283
Maruli
Maruli
Φανταρακι
Φανταρακι

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 52
Tόπος : Θεσσαλονίκη
Επάγγελμα : Φοιτήτρια
Ατάκα : Θα περάσει κι αυτό :)
Registration date : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από fotgeo Τετ Σεπ 23, 2009 3:28 pm

more as moy erthoyn emena oi 116 naytes k mia xara tha toys kanoniso......
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου - Σελίδα 2 Empty Απ: Εκατόν δεκαέξι ναύτες φυλάνε το οίκημα του Αντιναύαρχου

Δημοσίευση από basw... Τετ Σεπ 23, 2009 3:44 pm

ασε και κανεναν 2 για μας ρε φωτεινη...
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης