Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

1001 νύχτες

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

1001 νύχτες Empty 1001 νύχτες

Δημοσίευση από kati Σαβ Ιουν 26, 2010 6:18 pm

Λοιπόν, όπως το θέμα προδίδει: 1001 νύχτες.. Το σήριαλ από την Τουρκία το παρακολουθώ και μου αρέσει. Επίσης το παρακολουθεί και η μητέρα μου και θέλει να το κατεβάσω να της το στείλω να το δει.. Το πρόβλημα μου... Δεν έχω ξανακατεβάσει ταινία που να θέλει και υπότιτλους κιόλας.. Μπορεί κάποια να με βοηθήσει plz???
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1001 νύχτες Empty Απ: 1001 νύχτες

Δημοσίευση από kiriaki Δευ Ιουν 28, 2010 10:47 am

το κανεις μεσω μtorrent. (δηλαδη κατεβαζεις το μtorrent απο το ιντερνετ, κανεις εγκατασταση-ειναι πολυ ελαφρυ για το pc δεν θα εχεις προβλημα- και μετα πας google, πατας 1001 νυχτες μtorrent-τον original τιτλο, αγγλικα η τουρκικα, δεν καταλαβα τι ειναι αυτη η σειρα- και θα σου βγαλει λινκ για να το κατεβασεις μεσω του μτορεντ. οσο για τους υποτιτλους τους κατεβαζεις απο ξεχωριστο site). θα σου στειλω αναλυτικοτερες κ περισσοτερες πληροφοριες σημερα το μεσημερι η το βταδυ-να μιλησω με την κολλητη μου που ειναι ειδικος. ακουγεται περιπλοκο αλλα δεν ειναι καθολου, για αρχη εσυ κατεβασε κ κανε εγκατασταση το μtorrent! Very Happy
kiriaki
kiriaki
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 161
Registration date : 28/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1001 νύχτες Empty Απ: 1001 νύχτες

Δημοσίευση από kiriaki Κυρ Ιουλ 25, 2010 8:28 am

γεια σου kati μου, συγγνωμγ που δεν σου εστειλα νωριτερα για την σειρα που θες αλλα δεν εχω internet!τωρα μπηκα απο μια φιλη μ.. αφου κατεβασεις και εγκαταστησεις αυτο το προγραμμα, εγγραψου σε καποιο site με σειρες ταινιες παιχνιδια κτλ και θα πατας στην αναζητηση τον τιτλο της σειρας και απο τα αποτελεσματα θα πατας να κατεβασεις αυτο που προτιμας. και θα κατεβαινει αυτοματα με το προγραμμα που σου ειχα πει να εγκαταστησεις!
kiriaki
kiriaki
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 161
Registration date : 28/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1001 νύχτες Empty Απ: 1001 νύχτες

Δημοσίευση από Angely Τετ Ιουλ 28, 2010 1:56 pm

Βρε κοριτσια τι ειναι αυτη η σειρα? Επεστρεψα χθες Ελλαδα και την ειδα να τη διαφημιζουν στην τηλεοραση και φαινεται ενδιαφερουσα.. Την δειχνουν εδω και πολυ καιρο?
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1001 νύχτες Empty Απ: 1001 νύχτες

Δημοσίευση από kati Σαβ Ιουλ 31, 2010 5:45 pm

Νομίζω εδώ και 1.5 με δυο μήνες περίπου. Εγώ είχε τύχει να το δω μερικές φορές στο "Μακεδονία τιβι" που είναι και αυτό το κανάλι του Κυριακού και μετά το μετέφεραν στον Αντ1. Είναι ενδιαφέρουσα σχετικά γιατί δεν είναι Φώσκολος... Αλλά ορισμένες φορές και να μην το δω δεν καίγομαι..Κυριακή δεν πειράζει που άργησες να απαντήσεις γιατί εμένα έχει χαλάσει το λαπτοπ κ λίγο δύσκολο να το κατεβάσω στο laptop της αδερφής μου...Για τη μητέρα μου το ήθελα ούτως ή αλλέως... Θενξ πάντως!
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

1001 νύχτες Empty Απ: 1001 νύχτες

Δημοσίευση από kiriaki Τετ Αυγ 04, 2010 2:29 pm

οκ δεν κανει τιποτα! Very Happy
kiriaki
kiriaki
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 161
Registration date : 28/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης