Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Άκαρδο καλοκαίρι....

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Άκαρδο καλοκαίρι.... Empty Άκαρδο καλοκαίρι....

Δημοσίευση από mixroula Κυρ Ιουν 12, 2011 10:56 pm

Κοριτσάκια μου....το αγοράκι μου ήρθε περάσαμε 4 μέρες τέλειες μαζί..το έστειλα να παει στη μανούλα του 2 μέρες...και μετα αλλες 5 ξανα μαζί..-εχει και τα καλά της η εξεταστικη...-αλλα τι να σας πω..εχω απογοητευτει...εχει αδυνατισει παρα πολυυυ -68 κιλά έγινε ..και εγω εχω παχύνει-αισίως στα 60!!!!!!....εμ τι να κάνω το είδα αδυνατούλικο...και το πλακωσα στα υπερθερμιδικα φαγητα .-εχω σοκαριστει-και σε λιγο θα βάλω και μαγιω...νομίζω επειδη δεν πηγαίνω γυμναστηριο λόγω διαβάσματος εχω βαλει ή νιωθω έτσι...αχ τι να κάνω ??..εχει ανοίξει και η όρεξη?ξέρετε τίποτα που να την κλείνει??? Sad
mixroula
mixroula
Λοχιας
Λοχιας

Αριθμός μηνυμάτων : 301
Ηλικία : 33
Tόπος : Θεσσαλονίκη
Επάγγελμα : φοιτήτρια
Registration date : 21/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άκαρδο καλοκαίρι.... Empty Απ: Άκαρδο καλοκαίρι....

Δημοσίευση από Ria Δευ Ιουν 13, 2011 2:50 pm

Έχω το ίδιο πρόβλημα!60 κιλά έφτασα από την καθιστική ζωή!Και τα βαριέμαι πολύ τα γυμναστήρια...Αλλά λέω να πλακωθώ στις σαλάτες τώρα που κάνει και ζέστη, και στα πολλά φρούτα..Προλαβαίνουμε σίγουρα να χάσουμε κιλά, να σφίξουμε..λίγο δύσκολο!!
Ria
Ria
Φανταρακι
Φανταρακι

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 56
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άκαρδο καλοκαίρι.... Empty Απ: Άκαρδο καλοκαίρι....

Δημοσίευση από mixroula Δευ Ιουν 13, 2011 6:59 pm

απ'τη στεναχωρια το πάθαμε....ε καλα και απ τις λιγουρίτσες..δεν ξέρω πραγματικα πίνω απειρο νερό ολη μέρα και τσαγια-λουιζα συγκεκριμένα που βοηθάει-..θα γυρίσω στο σπίτι μου μόλις τελειωσω και θα λιώσω στο ποδήλατο...τιποτα αλλο δεν μπορώ να κάνω...απλα εχει ανοιξει υπερβολικά η όρεξη μου..-συν οτι όταν τον εχω εδω αδύνατον να κανω διαιτα-ολο γλυκά μου κουβαλάει!!!!.
mixroula
mixroula
Λοχιας
Λοχιας

Αριθμός μηνυμάτων : 301
Ηλικία : 33
Tόπος : Θεσσαλονίκη
Επάγγελμα : φοιτήτρια
Registration date : 21/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άκαρδο καλοκαίρι.... Empty Απ: Άκαρδο καλοκαίρι....

Δημοσίευση από kati Τρι Ιουν 14, 2011 9:02 am

Κορίτσια 60κιλά είστε μια χαρά! Μην παθαίνετε πανικό...!! Αλλά αυτό με το φαΐ.. Aυτές τις 4ημέρες που πέρασαν έφαγα κι εγώ σαν βόδι. Ενώ πριν μια εβδομάδα έτρωγα πολύ λίγο κάθε ημέρα, δεν είχα καθόλου όρεξη, αυτές τις 4ημέρες, το τί έφαγα.... Ελπίζω να μη συνεχιστεί αυτό το πράγμα με το φαΐ στη συχνότητα των 4ων ημερών αλλά εκείνο της προηγούμενης εβδομάδας γιατί αλλιώς χάθηκα. Eνώ αν δεν πεινάσω με τις πρόβες και το τρέξιμο που έχω να ρίξω μέχρι την επόμενη Δευτέρα θέλω να πιστεύω πως όλο και κάτι θα χάσω.... cheers hopefully!
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άκαρδο καλοκαίρι.... Empty Απ: Άκαρδο καλοκαίρι....

Δημοσίευση από mikatsu Τρι Ιουν 14, 2011 2:26 pm

Κοιτα δεκα ημερες θα μεινει ποσα να προλαβεις να βαλεις αντε να βαλεις και δυο κιλακια αμεσως θα τα χασεις μετα με λιγη προσοχη!!!Οσο καλοκαιριαζει τοσο κλεινει και η ορεξη και ειναι πολυ ευκολο να χαθουν.Αλλα μην ξεχνας στους ανδρες αρεσουν τα πιασιματα.Οταν με το καλο γυρισει τ αγορακι σου μαγειρεψε του κατι που εσενα δεν σου πολυαρεσει και ετσι πεσε με τα μουτρα στη σαλατα!!!
mikatsu
mikatsu
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άκαρδο καλοκαίρι.... Empty Απ: Άκαρδο καλοκαίρι....

Δημοσίευση από kati Τετ Ιουν 15, 2011 11:21 am

Αυτό με το φαΐ που δε θα σου αρέσει μπορεί να πιάσει και αν όχι τότε να βρεις τρόπους μόλις φύγει το αγόρι σου να αρχίσεις να χάνεις θερμίδες, αν έχεις πάρει τόόσα πολλά κιλά τις ημέρες που θα είστε μαζί. Αν και ξαναλέω ας μην υπερβάλλουμε...
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άκαρδο καλοκαίρι.... Empty Απ: Άκαρδο καλοκαίρι....

Δημοσίευση από irla Παρ Ιουν 17, 2011 11:54 am

Όντως κορίτσια μην υπερβάλλουμε!! Μην ξεχνάτε αυτό που είπε και η mikatsu...τους αρέσει να πιάνουν!! τι να τα κάνουν τα κόκαλα? Εγώ πάντως αυτό που έκανα είναι να προσέχω λίγο όταν λείπει...όχι φαγήτό απ' έξω, όχι φαγητό το βράδυ (κάτι ελαφρύ), όχι πολλά (πολλά...όχι καθόλου) γλυκά...όταν έρχεται όμως τα ξεχνάω...δεν μπορώ να καταπιέζομαι όταν είμαι μαζί του ήνα σκέφτομαι να φάω...
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Άκαρδο καλοκαίρι.... Empty Απ: Άκαρδο καλοκαίρι....

Δημοσίευση από kati Παρ Ιουν 17, 2011 3:11 pm

Μα άσε που όταν είστε μαζί το τελευταίο που θα θέλει είναι να έχει στο μυαλό του τί να φάει. ό,τι έχει το τραπέζι θα φάνε ή το φαστ-φουντάδικο, σιγά μη πουν θα φάω γιαουρτάκι!
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης