Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο!

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! Empty Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο!

Δημοσίευση από Melitsa Πεμ Νοε 15, 2007 5:50 pm

Όλες έχουμε σκαμπανεβάσματα στο βάρος μας. Λίγο οι διακοπές, λίγο οι γιορτές πάντα έχουμε μερικά κιλά παραπάνω τα οποία μας ενοχλούν και δεν μας κολακεύουν την εμφάνιση. Ακόμα και αν έχουμε αρκετά περιττά κιλά, αυτό δε σημαίνει πως πρέπει να καλύπτουμε το σώμα μας με άκομψα ρούχα. Πως μπορούμε να κρύψουμε τα κιλά με έξυπνο ντύσιμο;

Προτιμήστε τα σκούρα , μονόχρωμα ρούχα όπως το μαύρο , το σκούρο μπλε ή το γκρίζο.

Προτιμήστε να φοράτε μπλούζες με φούστες ή παντελόνια του ιδίου χρώματος ή καλύτερα φορέματα , αποφεύγοντας τα φανταχτερά σχέδια εκτός εάν είναι μικρά και διακριτικά.

Ποτέ μη φοράτε μπλούζες με οριζόντιες ρίγες. Προτιμήστε τις κάθετες λεπτές ρίγες.

Αποφύγετε τα πουλόβερ με πολύ χοντρή πλέξη και τα πουπουλένια μπουφάν που έτσι κι αλλιώς προσθέτουν όγκο στη σιλουέτα σας.

Μη φοράτε παντελόνια με πιέτες αλλά προτιμείστε τα παντελόνια σε ίσια γραμμή. Οι πιέτες παχαίνουν ειδικά εάν το πρόβλημα σας είναι εστιασμένο στη περιοχή της περιφέρειας.

Το ντεκολτέ σας κολακεύει και κάνει τη σιλουέτα σας να φαίνεται πιο ισορροπημένη. Τα ανοικτά πουκάμισα επίσης. Αποφύγετε οτιδήποτε με κλειστό λαιμό και προτιμήστε να έχετε το πουκάμισο σας έξω από το παντελόνι.

Φυλάξτε τα στενά σας ρούχα για να τα φορέσετε όταν χάσετε τα κιλά που έχετε πάρει. Τα πολύ στενά ρούχα εντείνουν το πρόβλημα αντί να το καλύπτουν.

Τέλος , εάν θέλετε να φορέσετε κάποιο έντονο χρώμα μπορείτε να το κάνετε αλλά όχι στο σημείο που το πρόβλημα σας είναι τοπικό ή εντονότερο.
Melitsa
Melitsa
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 495
Ηλικία : 39
Επάγγελμα : Αρχιτέκτονας
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! Empty Απ: Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο!

Δημοσίευση από Angely Κυρ Απρ 20, 2008 8:20 pm

AAAAAAAAAAAAAA!!!! de kserw ti na foresw stin Anastash!!!
Prepei na vrw kati...AAAAA!!!!! kai exw na kanw kai apotrixwsh kai genika mia anazwogonish wste na min eimai osan tin katsika! kanenas ratsismos pros to prosflies zwo...
Ki egw pou nomiza oti tha ti glytwsw mexri to kalokairi.... eixa ksexasei to M. Savvato. affraid Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! 156632 Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! 415143
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! Empty Απ: Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο!

Δημοσίευση από basw... Κυρ Απρ 20, 2008 8:39 pm

αντζελικα αληθεια, για πασχα δεν θα ερθεις?
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! Empty Απ: Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο!

Δημοσίευση από Angely Κυρ Απρ 20, 2008 9:03 pm

όχι καλε πως να έρθω? έχω μαθήματα και διάβασμα πολύ...αλλα θα κάνω εδώ ανάσταση σε μια εκκλησια..τουλάχιστον του χρόνου από ότι είδα.. Η βδομάδα μετά το πάσχα σε αυτούς είναι η δίκια μας μεγάλη βδομάδα... τέλος πάντων.. δεν μπορούσε να simpipsei φέτος (γιατί πέρσι ήταν το ίδιο) και να είμαι κοντά στο μωρό μου
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! Empty Απ: Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο!

Δημοσίευση από fotgeo Κυρ Απρ 20, 2008 11:14 pm

ρε συ εσυ πως εγινε κ πηγες αγγλια?ασχετο αλλα τωρα μου ρθε...εμενα οι δικοι μου δεν θα με αφηναν με τιποτα...
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! Empty Απ: Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο!

Δημοσίευση από Angely Κυρ Απρ 20, 2008 11:21 pm

Εμενα οι δικοί μου με προέτρεψαν... Απλά εδώ δεν μπορούσα να πάω γιατί η βάση ήταν κάπου 19230...άρα δε γινόταν... e και μου pan οι γονείς μου αν θέλω να το σκεφτώ για έξω.. και το πήρα απόφαση γιατί λέω...E ΌΧΙ ΛΌΓΟ ΤΩΝ "ΒΡΩΜΟΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ" να μη κάνω εγώ το όνειρο μου πραγματικότητα.. και σοβαρά δεν το έχω μετανιώσει ούτε λεπτό.. ok μου λείπει ο δικός μου αλλα το πανεπιστήμιο εδώ πέρα ούτε στα όνειρα τους δεν το βλέπουν στην ελλάδα... και μετά οι εμπειρίες εδώ, η ζωή εδώ είναι τέλεια!!! πολύ "μαρεσει"... μια ηρεμία που πουθενά αλλου δεν την είχα βρει.. για αυτό αν έχετε την ευκαιρία για master.. ελάτε!!!! ποτε άλλοτε θα ste χωρίς υποχρώσεις και μωρά....???
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! Empty Απ: Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο!

Δημοσίευση από fotgeo Κυρ Απρ 20, 2008 11:23 pm

εγω παντως δεν νομιζω να το κανα αυτο...μπραβο σου....μπορει να πηγαινα επαρχια..αλλα εξωτερικο δυσκολα.........
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! Empty Απ: Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο!

Δημοσίευση από Angely Κυρ Απρ 20, 2008 11:26 pm

kala gia eparxia den to sizitw..ennoeitai pws tha pigaina.. xwris deuterh skepsi.. kapoia stigmi se chat tha sou pw gia auto kati..
Twra ok to katalavainw.. einai megali apofasi, alla an to thelei kapoios prepei na ti parei... esto kai san dokimi.. na paei kaneis kai an den tou aresei gyrnaei pisw... pragmatika to systino anepifylakta!!! Allo frouto... popo kai einai teleia na menei kaneis monos tou!!! to latrevo!!!
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! Empty Απ: Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο!

Δημοσίευση από fotgeo Κυρ Απρ 20, 2008 11:28 pm

για μονη οκ κ γω θα θελα καποια στιγμη να μεινω αλλα ουτε αυτο προκειται να γινει γιατι κ να παντρευτω θα μεινω στο κατω διαμερισμα απο αυτο που μενω τωρα.......
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο! Empty Απ: Κρύψτε τα περιττά κιλά με έξυπνο ντύσιμο!

Δημοσίευση από Angely Κυρ Απρ 20, 2008 11:32 pm

e ok.. αλλα βρε παιδί μου πριν από γάμο και τέτοια..... άπαπαπα "αμακρια" απόμενα.. δε θέλω με τίποτα να ακούω για γάμους....
Δε θες να μένεις κάπου μονη σου? μακριά από μαμά? να δεις αν μπορείς να τα καταφέρεις και μονη σου? και δεν εννοώ οικονομικά... εννοώ να έχεις μια φιλελευθερία παραπάνω? κάτι έτσι διαφορετικό.. πριν να μπεις στο κλιπάκι συγκατοίκησης με τον φίλο σου...
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης