Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εγκυμοσύνη!!

+17
kleo
_guardian_
Ellen
wilma
Angely
maria
Melitsa
Natasa
fotgeo
itsvassoula
korina
elbono
lou
basw...
tinkerbell
tonia_g
miu-miu
21 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από basw... Τρι Απρ 08, 2008 6:03 pm

δεν ξερω αν εχει σχεση η ουρολοιμωξη, το σιγουρο ομως ειναι πως ειναι κολλητικη. γι'αυτο αν εχεις ενας απο τους 2, δεν πρεπει να ερχομαστε σε επαφη μεχρι να παρουμε αντιβιωση.
εμεις ειμαστε 2,5 χρονια. προφυλακτικο φοραμε παντα την πρωτη φορα αλλα αν συνεχισουμε...μπορει να μη φορεσουμε! βασικα εγω την φοβαμαι την πρωτη φορα γιατι παντα το σπερμα ειναι πιο δυνατο. μετα εξασθενει. φανταστειτε τωρα που θα κανουμε παλι μετα απο 2 μηνες...αλλα ενταξει, αφου δεν εμεινα εγκυος οταν πηγα αλεξανδρουπολη, δεν εχω φοβο!!!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από tinkerbell Τρι Απρ 08, 2008 6:09 pm

βασω δεν θελω να σε αγχωσω αλλα νομιζω οτι η 2η φορα ειναι πιο επιφοβη γιατι μπορει να εχουν μεινει πανω σπερματοζωαρια..ισχυει αυτο,το εχω διαβασει.ενω την πρωτη αν δεν εχει προσπερματικα υγρα δεν υπαρχει τετοιος κινδυνος..εμεις βαζουμε προφυλακτικο οταν ειναι συνεχομενη φορα.
tinkerbell
tinkerbell
Λοχαγος
Λοχαγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 493
Ηλικία : 37
Tόπος : athens
Επάγγελμα : foititria
Registration date : 13/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από basw... Τρι Απρ 08, 2008 7:08 pm

αληθεια? ΑΑΑ!! να το ξερω...thanks!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από Angely Τρι Απρ 08, 2008 8:24 pm

Vre korotsia einai megalos o kindinos... emeis panta me profylaktiko.... Apappa .. eixa pou eixa kai kapos astato kyklo arxika, den thelo na pathaino to sok tis zois mou otan argei 1 mera....
Genika einai epikindino.. giati me ta prokatarktika ygra mporeis aneta na ti patiseis.. men me ta anisilliptika -oses pernoun- meionetai kata 95% o kindinos mi po kai pio poly otan den eisai konta sto diastima me ta 7 anenerga xapia i stis 7 meres pou dne ta pairneis.. alla na prosexete... giati oi sexualika metadidomenes astheneies i esto mia molinsi apo baktiria i mikites de metadidete mono me to sex... epomenos ta agoria sas mporei kapos na apoktiosun kati kai na to parete xoris na to thelete oute eseis oute autoi.. oi opoioi den kanoun kai syxna eksetaseis gia to gennitiko tous organo opos emeis...ki ekei mesti vroma pou einai.. mporei px na paroun kanena mikro vaktriaki..
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από tinkerbell Τρι Απρ 08, 2008 9:29 pm

αυτο που λες angely το εχω σκεφτει κ εγω κατα καιρους..οτι μπορει ο ενας απο τους 2 να κολλησει κατι κ να το μεταδωσει στον αλλον,πχ απο τη θαλασσα η εκει μεσα που ειναι τωρα αυτα στα αθλια μπανια κλπ.γι'αυτο πρεπει να κανουμε συχνα εξετασεις κ πρεπει να κανουν κ αυτοι..
tinkerbell
tinkerbell
Λοχαγος
Λοχαγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 493
Ηλικία : 37
Tόπος : athens
Επάγγελμα : foititria
Registration date : 13/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από Natasa Τρι Απρ 08, 2008 10:58 pm

egw me to agori mou panta pernoume profula3eis... mou kanei entupwsh pou toses polles apo esas den pernete. h alh8eia einai oti eimai polu fobitsiara kai prosexoume para polu me to olo 8ema kai fantazomoun oti einai paneukolo na meineis egkuos.
skeftomai na 3ekinhsw antisuptika twra pou apoluetai o kalos mou kai 8a pername perissotero xrono mazi. alla exw akousei apo polles kopeles oti epibarunoun polu ton organismo giati exoun ormones kai exoun kai kapoies parenergeies
Natasa
Natasa
Φανταρακι
Φανταρακι

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ηλικία : 38
Ατάκα : Άλλο αυτό!
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από basw... Τρι Απρ 08, 2008 11:00 pm

ειδικα απο τη θαλασσα μπορεις να κολλησεις πολλα! εγω γενικα εχω σταθερο κυκλο. συνηθως στις 28 μερες μου ερχονται, αντε +-1.
κοριτσια, μιας γνωστης μου ο φιλος ειναι επισης φανταρος κι εβγαλε κατι σαν εξογκωμα απο κατω της και οταν πηγε στο γυναικολογο της ειπε οτι ειναι απο ενα μικροβιο. και οταν το εβγαλε και ανεφερε οτι ο φιλος της ειναι φανταρος, της ειπε οτι μπορει να το πηρε απο αυτον και προερχεται απο σκορο κτλ. και οτι αυτο το μικροβιο το εχουν αντρες αλλα ενεργοποιειται μονο αν το κολλησει γυναικα...πρεπει να προσεχουμε!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από tinkerbell Τρι Απρ 08, 2008 11:03 pm

εγω επαιρνα για ενα χρονο περιπου,δεν μου εκαναν κακο..ισα-ισα μπορεις να ξερεις ποτε ακριβως θα εχεις περιοδο (μεχρι κ τι ωρα θα μου ερθει ηξερα Smile ) κ μπορεις να κανονισεις την περιοδο πχ σε διακοπες κλπ.το μονο κακο ειναι οτι κανουν κατακρατηση υγρων κ πρεπει να προσεξεις λιγο στην αρχη για να μην παχυνεις.εγω θυμαμαι πηρα 2 κιλα οταν τα ξεκινησα.επισης μολις τα σταματησεις επανερχεται κανονικα η γονιμοτητα μεσα σε 2-3 μηνες οποτε δεν κανουν κακο στον οργανισμο..ισως τα ξαναρχισω καποια στιγμη.
tinkerbell
tinkerbell
Λοχαγος
Λοχαγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 493
Ηλικία : 37
Tόπος : athens
Επάγγελμα : foititria
Registration date : 13/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από miu-miu Τρι Απρ 08, 2008 11:14 pm

tinkerbell έγραψε:ειναι επικινδυνο ακομα κ οταν δεν τελειωνει μεσα αν δεν προσεξει εκεινος η αν γινει 2η φορα οποτε εχουν μεινει πανω..αλλα γενικα με προσοχη δεν νομιζω οτι υπαρχει κινδυνος..
βρε miu τι ορμονικες αλλαγες εννοεις?μηπως ειναι απο αγχος η κατι αλλο?

Για παράδειγμα το μαλλί μου απο κει που ήτανε λιπαρό εδώ και κανένα μήνα έχει γίνει κανονικό... Neutral Σε σημείο που εκεί που χρειαζόμουν λούσιμο κάθε 2 μέρες, τώρα να μπορώ να μην λουστώ μέχρι και 6 μέρες πχ! (το έκανα για να κρατήσω ένα χτένισμα μην με κράξετε πολύ! Razz )
Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να έχει κάποια σχέση αλλά...Θα κάνω το τεστάκι να ησυχάσω πια
miu-miu
miu-miu
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1185
Registration date : 18/09/2007

https://fantarines.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από wilma Τρι Απρ 08, 2008 11:14 pm

basw... έγραψε:κοριτσια, μιας γνωστης μου ο φιλος ειναι επισης φανταρος κι εβγαλε κατι σαν εξογκωμα απο κατω της και οταν πηγε στο γυναικολογο της ειπε οτι ειναι απο ενα μικροβιο. και οταν το εβγαλε και ανεφερε οτι ο φιλος της ειναι φανταρος, της ειπε οτι μπορει να το πηρε απο αυτον και προερχεται απο σκορο κτλ. και οτι αυτο το μικροβιο το εχουν αντρες αλλα ενεργοποιειται μονο αν το κολλησει γυναικα...πρεπει να προσεχουμε!

Tι εννοείς εξόγκωμα;;Μήπως μοιάζει με τους αδένες που βγάζουμε όταν γυρνάει μια τρίχα;
wilma
wilma
Φανταρακι
Φανταρακι

Αριθμός μηνυμάτων : 75
Registration date : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από miu-miu Τρι Απρ 08, 2008 11:18 pm

basw... έγραψε:ειδικα απο τη θαλασσα μπορεις να κολλησεις πολλα! εγω γενικα εχω σταθερο κυκλο. συνηθως στις 28 μερες μου ερχονται, αντε +-1.
κοριτσια, μιας γνωστης μου ο φιλος ειναι επισης φανταρος κι εβγαλε κατι σαν εξογκωμα απο κατω της και οταν πηγε στο γυναικολογο της ειπε οτι ειναι απο ενα μικροβιο. και οταν το εβγαλε και ανεφερε οτι ο φιλος της ειναι φανταρος, της ειπε οτι μπορει να το πηρε απο αυτον και προερχεται απο σκορο κτλ. και οτι αυτο το μικροβιο το εχουν αντρες αλλα ενεργοποιειται μονο αν το κολλησει γυναικα...πρεπει να προσεχουμε!

Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι το Ε.coli το οποίο προκαλεί ουρολοίμωξη στις γυναίκες...Οι άντρες το κουβαλάνε αλλά δεν εμφανίζουν συμπτώματα παρά μόνο σε μερικές περιπτώσεις μελλοντικά όσοι το έχουν εμφανίζουν προβλήματα στειρότητας
miu-miu
miu-miu
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1185
Registration date : 18/09/2007

https://fantarines.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από basw... Τρι Απρ 08, 2008 11:22 pm

ειδατε που σας λεω οτι ολα εμεις τα κολλαμε? αλλο παλι και αυτο! αυτοι τα εχουν, εμεις τα παθαινουμε! ολα εμεις...
εναν στρατο πανε και παλι εμεις...αι σι χτιρ!!!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από itsvassoula Τρι Απρ 08, 2008 11:40 pm

α μα πια!!!!

itsvassoula
Ταγματαρχης
Ταγματαρχης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 38
Tόπος : Αθήνα
Registration date : 31/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από fotgeo Τετ Απρ 09, 2008 12:57 am

καλε τρομοκρατηθηκα......ωχ παναγια μου.....
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από lou Τετ Απρ 09, 2008 9:38 am

Αυτο ειχα εγω...το e.coli!
Μην ακουω βλακειες φυσικα μπορεις ευκολα να αποκτησεις ουρολοιμωξη αν δεν χρησιμοποιεις προφυλακτικο!κ ελεος ρε δεν ειπα "να κολλησεις"!δεν ειπα οτι ειναι ΣΜΝ!απλα μικροβια υπαρχουν!κ τα προφυλακτικα ειναι αποστειρωμενα οποτε στανταρ αποφευγεις ολα τα μικροβια...εγω οταν δεν ειχα επαφες δεν ειχα ουρολοιμωξη...για οσο διαστημα ειχα επαφες χωρις προφυλακτικο με επιανε ουρωλοιμωξη καθε 2 μηνες...για 2 χρονια...κ δεν ειμασταν βρωμιαρηδες...κ εγω κ ο πρωην μου πλενομασταν αρκετες φορες τη μερα...μολις αρχισα να χρησιμοποιω προφυλακτικο σταματησαν ολα...
αφηστε με να ξερω κατι παραπανω απο προσωπικη εμπειρια...
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από lou Τετ Απρ 09, 2008 9:43 am

Αλλο ενα περιστατικο που μου αποδεικνυει ποσο σωστο ειναι παντα το μωρο μου!στην αρχη που ειχα συνηθησει χωρις τσουτσου φερετζε δεν ηθελα με τπτ να βαζουμε!κ ευτυχως επεμενε αυτος κ βαζουμε μεχρι τωρα κ χαιρω ακρας υγειας!!Ενω ο πρωην...
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από miu-miu Τετ Απρ 09, 2008 10:23 am

Σ'αυτές τις περιπτώσεις lou, με τις επαναλαμβανόμενες ουρολοιμώξεις, συνήθως κάνουν και οι άντρες καλλιέργεια ούρων και σπερμοδιάγραμμα για να διαπιστωθεί αν όντως έχουν το μικρόβιο και στο μεταδίδουν ξανά και ξανά...Και γω την είχα πάθει έτσι ένα διάστημα και έκανε και ο δικός μου εξετάσεις και βγήκε καθαρός!Οπότε για μένα αλλού ήταν η αιτία και όχι οτι μου το μετέδιδε συνέχεια εκείνος!
miu-miu
miu-miu
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1185
Registration date : 18/09/2007

https://fantarines.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από lou Τετ Απρ 09, 2008 10:28 am

εμενα δεν εκανε εξετασεις αλλα οταν σταματησα μαζι του σταματησε κ η ουρωλοιμωξη οποτε τι το συζηταμε αλλο?η αυτος εφταιγε η οτι δεν φορουσαμε προφυλακτικο...γιατι ακομα κ αν εφταιγε αν φορουσαμε δε θα παθαινα τπτ
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από wilma Τετ Απρ 09, 2008 10:42 am

lou έγραψε:στην αρχη που ειχα συνηθησει χωρις τσουτσου φερετζε δεν ηθελα με τπτ να βαζουμε!κ ευτυχως επεμενε αυτος κ βαζουμε μεχρι τωρα κ χαιρω ακρας υγειας!!Ενω ο πρωην...

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978 Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 866978
wilma
wilma
Φανταρακι
Φανταρακι

Αριθμός μηνυμάτων : 75
Registration date : 02/04/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από miu-miu Τετ Απρ 09, 2008 10:51 am

lou έγραψε:εμενα δεν εκανε εξετασεις αλλα οταν σταματησα μαζι του σταματησε κ η ουρωλοιμωξη οποτε τι το συζηταμε αλλο?η αυτος εφταιγε η οτι δεν φορουσαμε προφυλακτικο...γιατι ακομα κ αν εφταιγε αν φορουσαμε δε θα παθαινα τπτ

Καλά ντε μια κουβέντα είπα... Rolling Eyes
miu-miu
miu-miu
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1185
Registration date : 18/09/2007

https://fantarines.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από basw... Τετ Απρ 09, 2008 11:27 am

κι εγω ειχα για καποιο διαστημα ουρολοιμωξης αλλα οχι τοσο συχνα. πλεον δεν εχω τιποτα εδω και 2 χρονια...
ρε λου, οι πρωην μας πρεπει να ηταν αδερφες ψυχες...μα ιδιοι πια? τοσο γαιδουρια ενα πραγμα??
καλα μια φορα με τον βαγγελη τα ειχαμε δει ολα! ρε κοριτσια, ειχα βαλει προφυλακτικο κι εσπασε...οταν λεμε ολα, ολα ομως! οταν βγηκε και το καταλαβε, μου ειχε ζητησει 10 φορες συγνωμη, λες κι εφταιγε αυτος. για ποτε καβαλησαμε τη μηχανη και πηγαμε να παρουμε το χαπι της επομενης ημερας, ουτε καν θυμαμαι...
αλλα δεν με αφηνει να τα παιρνω αυτα, γενικα φωναζει οταν παιρνω χαπια σχετικα με ορμονες γιατι εχει εναν γνωστο γιατρο και του εχει πει οτι φερνουν δυσλειτουργιες. κι εγω ηδη εχω δει περιοδο απο 10 χρ και δεν θελω να παιρνω χαπια τετοια γενικα!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από elbono Τετ Απρ 09, 2008 11:38 am

η Ελλαδα ειναι η πρωτη χωρα σε εκτρωσεις...ειμαστε οι τελευταιοι που χρησιμοποιουμε αντισυλληψη...φοβομαστε τα χαπια γιατι η ενημερψ=ωση πανω στο θεμα ειναι ελλιπης...τα διαβασα προσφατα σε αρθρο και συμφωνω απολυτα.οι αγνοια μας κανει καχυποπτους οχι οι ορμονες!δεν ξερω τι ειναι χειροτερο ?μια εκτρωση αν σου τυχει ή να ενημερωνεται καποιος σωστα και να διαλεγει τον τροπο προφυλαξης που του ταιριαζει?(ακομη και αν αυτα ειναι τα αντισυλληπτικα?)επειδη πολλες φορες αναγκαστικα να τα υπερασπιστω, απλα θα σας συνιστουσα ολες οσες δεν προφυλασεστε με αλλες μεθοδους και δεν καπνιζετε,απλα να συζητουσατε με εναν γυναικολογο ,μη σου πω με 2-3 γιατι και εκεινοι υπερασπιζονται τα συμφεροντα τους... No δυστυχως.παντως σε ολοκληρη την ευρωπη η αντισυλληψη εχει αλλη διασταση!εμεις παλι τελευταιοι και σάυτο το θεμα.απλα τα θετω ολα αυτα για προβληματισμο... Wink
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από lou Τετ Απρ 09, 2008 12:09 pm

οχι μονο οι πρωην βασω...κ οι νυν
γιατι κ εμας μας εσπασε μια φορα κ εγω αναγκαστικα να παρω το χαπι...
κ αυτην ηταν η μοναδικη φορα που ειχαμε παρει duo...το duo ειναι χαλια
τα durex ειναι τα καλυτερα
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από fotgeo Τετ Απρ 09, 2008 2:02 pm

καλα αυτο με το τσουτσου φερετζε ηταν ολα τα λεφτα!!!!! Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 732125
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Εγκυμοσύνη!!

Δημοσίευση από lou Τετ Απρ 09, 2008 2:10 pm

π κωστας μου το εβγαλε Εγκυμοσύνη!! - Σελίδα 4 540509
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης