Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

+10
Angely
itsvassoula
tonia_g
fotgeo
korina
basw...
miu-miu
tinkerbell
elbono
Rozaki@
14 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από Rozaki@ Τετ Σεπ 26, 2007 11:36 pm

Εγώ εχω ένα yorkshire υπέροχο που το λατρεύω κ το λένε Ρόζα... Very Happy
Rozaki@
Rozaki@
Φανταρακι
Φανταρακι

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 68
Ηλικία : 36
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από elbono Δευ Φεβ 04, 2008 1:21 am

ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΜΑΥΡΟΓΑΤΟ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΑΚΡΥΑ ΤΟΥ.ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΜΠΟΝΟ 2.5 ΧΡΟΝΩΝ Razz cheers
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από tinkerbell Δευ Φεβ 04, 2008 5:45 pm

εγω εχω μια γατουλα υπεροχη κ πολυ χαδιαρα κ την λεω miu. κατα το miu-miu!xexe
tinkerbell
tinkerbell
Λοχαγος
Λοχαγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 493
Ηλικία : 37
Tόπος : athens
Επάγγελμα : foititria
Registration date : 13/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από miu-miu Δευ Φεβ 04, 2008 7:49 pm

tinkerbell έγραψε:εγω εχω μια γατουλα υπεροχη κ πολυ χαδιαρα κ την λεω miu. κατα το miu-miu!xexe

Αλήθεια???Σαν να το ξερα!! Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! 879904 Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! 879904 Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! 879904
Εγώ ένα σκυλάκι-δείγμα έχω!Το γλυκό μου!!!!Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Wubxx6
miu-miu
miu-miu
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1185
Registration date : 18/09/2007

https://fantarines.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από basw... Δευ Φεβ 04, 2008 7:52 pm

κι εγω ενα σκυλακι εχω που τον λενε fred!! ειναι γερακος αλλα πολυ παιχνιδιαρης παρα την ηλικια του!!!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από korina Δευ Φεβ 04, 2008 10:13 pm

μια κορη εχω..... μια ψιψιναααααααααααααα! cat
korina
korina
Λοχιας
Λοχιας

Αριθμός μηνυμάτων : 347
Ηλικία : 39
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από fotgeo Τρι Φεβ 05, 2008 12:21 pm

εγω εχω ενα γκριφον κανις κ την λενε μινα...ειναι 3 χρονων κ το μονο που της λειπει ειναι οτι δεν μιλαει!!!αυτο το σκυλι ειναι περιπτωση!!
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από tonia_g Τρι Φεβ 05, 2008 2:08 pm

Εγώ δεν έχω αλλά θέλω πάρα πολύ ένα σκυλάκι...Αλλά η μαμα μου γκρινιάζει γιατι θα ειναι μεσα στο διαμερισμα και θα αφηνει παντου τριχες και τέτοια... Sad Sad Sad
tonia_g
tonia_g
Λοχαγος
Λοχαγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 38
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από elbono Τετ Φεβ 06, 2008 8:59 pm

ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΠΩς ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΦΗΝΜΟΥΜΕ ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ...ΠΕΣ ΠΕΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΕΙΣ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΝΕ....
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από tonia_g Πεμ Φεβ 07, 2008 12:32 am

elbono έγραψε:ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΠΩς ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΦΗΝΜΟΥΜΕ ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ...ΠΕΣ ΠΕΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣΕΙΣ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΝΕ....
Την ψήνω τώρα για ένα σκυλάκι που πήρε μια φίλη μου και είναι πανέμορφο και της λεω όταν ξαναγεννήσει να παρουμε...ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!Τα λατρεύω τα σκυλιά...............
tonia_g
tonia_g
Λοχαγος
Λοχαγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 400
Ηλικία : 38
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από itsvassoula Πεμ Φεβ 07, 2008 1:20 am

καλα λεει,κι εμας η γατα μαδαει κ καμια φορα φτυνει αυτες τις τριχομπαλες σαν το garfield αλλα ευτυχως εχουμε κηπο κ ετσι τη γλιτωνει καθε φορα!μονο στα μεγαλα κρυα κ αμα βρεχει κοιμαται μεσα αλλα την μαθαινεις να μην ανεβαινει σε κρεβατια κ τελος!

itsvassoula
Ταγματαρχης
Ταγματαρχης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 38
Tόπος : Αθήνα
Registration date : 31/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από korina Πεμ Φεβ 07, 2008 3:09 pm

itsvassoula έγραψε:καλα λεει,κι εμας η γατα μαδαει κ καμια φορα φτυνει αυτες τις τριχομπαλες σαν το garfield αλλα ευτυχως εχουμε κηπο κ ετσι τη γλιτωνει καθε φορα!μονο στα μεγαλα κρυα κ αμα βρεχει κοιμαται μεσα αλλα την μαθαινεις να μην ανεβαινει σε κρεβατια κ τελος!

Crying or Very sad krima mwre....
emena i gatoyla mou mono se krevatia koimatai...eiani pio kathari apo mas... plenetai sinexeia, kanei tin anagki tis mono sto mpalkoni(mas xtypa ti porta) kai einai goutsou goutsou...den tha antexa na tin exw eksw ap oto spiti Crying or Very sad

(den exei ftysei pote trixompala Rolling Eyes )
korina
korina
Λοχιας
Λοχιας

Αριθμός μηνυμάτων : 347
Ηλικία : 39
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από itsvassoula Πεμ Φεβ 07, 2008 3:24 pm

αληθεια?ποτε?εμεις της εχουμε καρεκλακι δικο της στο σπιτι κ δεν ανεβαινει αλλου.κ μας μας χτυπαει με το ποδαρακι την πορτα για να βγει εξω!!δεν εχει πολυ πλακα αυτο?

itsvassoula
Ταγματαρχης
Ταγματαρχης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 38
Tόπος : Αθήνα
Registration date : 31/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από korina Πεμ Φεβ 07, 2008 3:48 pm

EINAI POLU GELOIO!!!!!!!!!!!! KAI AN DEN TIS ANOIKSOUME KATHETAI SAN OSIA PANAGIA AP EKSW OLO PARAPONO KOITA..MEXRI POU TENTONETAI PANW STO TZAMI, PELWRIA GINETAI!!!!!!!!!!!!!! Laughing
korina
korina
Λοχιας
Λοχιας

Αριθμός μηνυμάτων : 347
Ηλικία : 39
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από itsvassoula Πεμ Φεβ 07, 2008 4:23 pm

και το γρατσουναει με τα νυχακια κ κανει αυτο το ανατριχιαστικο κριτσι-κριτσι πανω στο τζαμι!

itsvassoula
Ταγματαρχης
Ταγματαρχης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 38
Tόπος : Αθήνα
Registration date : 31/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από elbono Παρ Φεβ 08, 2008 1:07 am

ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΝΟ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΡΙΒΕΤΑΙ ΚΑΙ ΧΟΥΡΧΟΥΡΙΖΕΙ.(ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΦΤΥΝΕΙ ΤΡΙΧΟΜΠΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ).ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ Very Happy
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από miu-miu Παρ Φεβ 08, 2008 4:32 pm

Εγώ είμαι αλλεργική στις γάτες.... Rolling Eyes
miu-miu
miu-miu
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1185
Registration date : 18/09/2007

https://fantarines.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από korina Παρ Φεβ 08, 2008 5:02 pm

miu-miu έγραψε:Εγώ είμαι αλλεργική στις γάτες.... Rolling Eyes

Twisted Evil πςωπω η νονα μου ειανι και καθε φορα που ερχεται πρεπει να βγαζω τη κορη μου εξω η να την κλεινω σ ενα δωματιο Evil or Very Mad
korina
korina
Λοχιας
Λοχιας

Αριθμός μηνυμάτων : 347
Ηλικία : 39
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από itsvassoula Σαβ Φεβ 09, 2008 12:32 am

να και αλλη γατα φτυνει τριχομπαλες!η δικη σου ειναι η γατα θαυμα!η μπορει να τις φτυνει κ να τις μαζευει να τις κρυβει καπου ολες μαζι!για ψαξτο!χι χι!

itsvassoula
Ταγματαρχης
Ταγματαρχης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 38
Tόπος : Αθήνα
Registration date : 31/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από fotgeo Σαβ Φεβ 09, 2008 11:16 am

σορυ για τις κοπελες που εχουν γατες αλλα εγω τις γατες τις σιχαινομαι....
κ εχω ακουσει οτι η τριχα της γατας ειναι πολυ επικινδυνη για μας τις γυναικες.
οχι οτι του σκυλου δεν ειναι...αλλα σε λιγοτερο βαθμο...ποτε δεν θα μπορουσα να εχω μια γατα...κ το σκυλακι μου δεν το αλλαζω με τιποτα!!
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από itsvassoula Σαβ Φεβ 09, 2008 11:56 am

ειναι οντως επικινδυνη για'τπ κ δεν κανει να την εχουμε στο κρεβατι κ τετοια.ασε που αμα την καταπιεις μπορει να παθεις ενα σωρο προβληματα απο γυναικολογικα μεχρι δεν ξερω κι εγω τι.αλλα ειναι καθαρα ζωακια,αυτι να λεγεται ολη μερα δεν κανουν αλλη δουλεια-μπανιο κ νανι!

itsvassoula
Ταγματαρχης
Ταγματαρχης

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 959
Ηλικία : 38
Tόπος : Αθήνα
Registration date : 31/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από korina Κυρ Φεβ 10, 2008 3:05 pm

σιγα μωρε.... εμβολιασμενη ειναι..πιο βρωμικοι ειμαστε εμεις απο τις γατες!!!!
τοσα και τοσα πλεον οδηγουν σε καρκινους και αλλα προβληματα απ οτο φαι ως το νερο, η γατες μας πειραξαν!
ειναι παρεξηγημενα ζωα!

εγω ολους τους σκυλους να μου φερνανε του κοσμου τη γατα μου με κανενα δεν την ανταλλαζα!

οσο για τις τριχομπαλες παρα πολυ σπανια κανει εμετο και τις βγαζει, αλλα συμβαινει αυτο μια φορα το τριμηνο κι αν..! δεν ειχα προσεξει οτι ειανι τριχομπαλα αυτο που βγαζει γιατι παντα τα μαζευει η μανα μου queen queen
korina
korina
Λοχιας
Λοχιας

Αριθμός μηνυμάτων : 347
Ηλικία : 39
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από Angely Τρι Φεβ 12, 2008 6:29 pm

Latrevo kai tis gates kai tous skilous...Edo stin Agglia omos apagoreuetai sto diamerisma mou na xo katoikidia..Otan telioso ti sxoli kai giriso me to kalo, tha paro h skilaki h gatoula...
Pragmati oi trixes tis gatas einai epikindines logo oti mporei na prokalesoun toksoplasma sti ginaika..
Kai idios oi egkimonouses den prepei na xoun mesa sto spiti gata, giati o kindinos kai gia ti mellousa mama kai gia to moro einai megalos kai ektos apo provlimata igeias kai stous 2,mporei na prokalesei apovoli...
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από elbono Τρι Απρ 15, 2008 12:43 am

αγαπητες γατοφιλες εσεις πως κανετε τη γατα σας να κοιμαται τα βραδια να μην ριχνει πραγματα?το βγαζω το σκασμενο εξω απο το δωματιο αλλα πηδαει στο χερουλι κ ανοιγει πορτες....
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! Empty Απ: Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!!

Δημοσίευση από Angely Τρι Απρ 15, 2008 1:09 am

Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! 866978 Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! 866978 Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! 866978 Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! 866978 Κατοικίδια... γιατί κι αυτά είναι μέλη της οικογένειάς μας!! 866978
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 4 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης