Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ... Empty ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...

Δημοσίευση από marionezaki Τρι Νοε 16, 2010 4:04 pm

Ξέρω ότι έχω χαθεί πολύ....αλλά αυτό που λέει ο λαός η πολύ δουλειά τρώει τον αφέντη...ε είναι αλήθεια!!!!! καλώσ ήρθατε οι καινούριεσ που σίγουρα θα είστε πολλές.... έγω έχω τελείωσει τη θητεία μου....και από δω και πέρα θα είμαι και γω κοντά σας για ότι χρειάζεστε όπωσ ήταν και άλλες σε μένα.... Τώρα όμως χρειάζομαι τη δικιά σας βοήθεια σε κάτι ίσως ανούσιο...μα τόσο όμορφο....
Συμμετέχω σέναν διαγωνισμό όπου ο πρώτος κερδίζει ένα ταξίδι στη Βιέννη....είμαι σε αρκετά καλή θέση...Όμως με τισ 2ες συνέχεια τρωγόμαστε...χιχιχι.... θα ήθελα λοιπόν απο σας την ψήφο σας...μία κάθε μέρα.... έτσι για να πάω και γω με τον πλέον πολίτη μου...μια που πέρσι τόσο χριστούγεννα όσο και πρωτοχρονιά τα έβγαλε στη σκοπιά!!!!

σας ευχαριστώ πολυ!!!!! πατατε στο επόμενο link και μετά πατάτε vote now!!!!! ευχαριστώωωωωωωω!!!!!!Smile
http://wildfireapp.com/website/6/contests/68143/voteable_entries/10088968?ogn=website&order=recency
marionezaki
marionezaki
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 261
Ηλικία : 35
Tόπος : salonika re garntasia.....hehe..
Επάγγελμα : automatistria...ante na teleiwnoume...
Ατάκα : here without you....ax....
Registration date : 22/04/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ... Empty Απ: ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ...

Δημοσίευση από kiriaki Τρι Νοε 23, 2010 5:28 pm

εννοειται! ελπιζουμε να κερδισεις να πατε! αν πας, φαε ενα πρετζελ και για μενα!!
kiriaki
kiriaki
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 161
Registration date : 28/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης