Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ταινιο-maniac!

+3
kati
mikatsu
irla
7 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από irla Τετ Ιουλ 13, 2011 10:26 pm

Τρελαίνομαι για ταινίες!!! Ειδικά όταν τις βλέπω με το φανταράκι μου.... I love you για πείτε αν έχετε δει καμιά καλή...τι είδη σας αρέσεουν??? πρόσφατα είδα τον Άγνωστο με τον Νίλσον...καλή ήταν! Σινεμά έχω να πάω πολύ καιρό και θέλω πολύ να πάω...
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από mikatsu Πεμ Ιουλ 14, 2011 12:06 am

Και εμεις βλεπαμε πολλες ταινιες οσο μεναμε μαζι τωρα που ειναι φανταρακι τις εκοψα. Tα βλεπω ολα εκτος απο επιστημονικης φαντασιας!πολυ γελιο ειχα ριξει στο due date στο grown ups kai sto hangover.. απο παιδικα μ αρεσε το tangled και το εγω ο απαισιοτατος. Μια ακομα ταινια που μου αρεσε πολυ ειναι η the lovely bones.. Aυτες μου ηρ8αν τωρα ολες περσινες αλλα και αγαπημενες... καλα για cinema δεν το συζητω ποσο καιρο εχω να παω κυριως μαζευομαστε και βλεπουμε ταινιες σπιτι και οταν εχει χαλια καιρο ειναι μια ωραια λυση!!!
mikatsu
mikatsu
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από irla Πεμ Ιουλ 14, 2011 11:16 am

Καλά το Tangled δεν υπάρχει πραγματικά...είχα πάει μετις δυο μου φίλες Τρίτη και το είχα δει σε 3D...περιττό να σας πω ότι είμασταν μόνες μας στην αίθουσα...τρεις γαιδούρες κάναμε σαν κοριτσάκια μικρά...αλλά το αγαπώ αυτό το έργο...
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από kati Δευ Ιουλ 18, 2011 12:49 pm

Δεν το έχω δει. Εγώ από ταινίες βλέπω τα πάντα εκτός από καουμποϋκες. Θρίλερ, κωμωδίες, ρομαντικές κωμεντί, κοινωνικά, φαντασίας. Αλλά ξέρετε και αυτά εως ενός ορίου. Το να μαζεύονται άτομα στο σπίτι για ταινία είναι πολύ ωραίο, πόσο μάλλον όταν είναι χάλια ο καιρός. Εγώ ένα θέμα έχω μόνο...Μη με βάλετε να δω πολύ αργά ταινία που ίσως να μου αρέσει γιατί θα με πιάσει ο ύπνος. Το αγόρι μου έχει πλάκα όταν βάζει πλέον ταινίες και τις βλέπουμε αργά πάντα το 1ο πράγμα που θα πει είναι μην κοιμηθείς! Razz
Anywayz... μια καλή ταινία είναι "Marley & me".
Μια ταινία που θέλω να πάω να δω είναι το τέλος του Harry Poter (επιτέλους τέλος). Το έχετε δει;
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από mikatsu Δευ Ιουλ 18, 2011 1:16 pm

εγω παλι και να νυσταζω δεν μπορω να κοιμη8ω αν εχει εστω και λιγη φασαρια γυρω μου το παραμικρο με ενοχλει και δεν εχω κοιμη8ει ποτε σε ταινια σε αντι8εση με τν δικο μου που κλεισαμε αρκετες ταινιες λογω νυστας...Ηarry poter δεν βλεπω ειχα δει τα 3 πρωτα αλλα δεν μ αρεσαν κα8ολου...Tρελαινομαι για τον αρχοντα των δαχτυλιδιων απο τις πιο καλες ταινιες πιστευω και περιμενω πως και πως να βγει το hobbit..
mikatsu
mikatsu
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από irla Δευ Ιουλ 18, 2011 2:34 pm

το hobbit?? τι είναι αυτό? Από τα Harry Poter όσο περίεργο και να σας φανεί έχω δει μόνο από το τελευταίο το Α' μέρος και τελικά δεν είμαι και πολύ φαν...εεε αυτό με τον ύπνο το έχω λίγο και εγώ... και ας μου αρέσει η ταινία...κορίτσια είδα το καινούριο του Σάντλερ με την Άνιστον...πολύ καλό!!! σας το συστίνω ανεπιφύλακτα...
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από kati Δευ Ιουλ 18, 2011 2:36 pm

Hobbit?! Με το Harry Potter εγώ δεν έχω διαβάσει τα βιβλία μόνο τις ταινίες έχω δει και λόγω των εφέ και της καλής δουλειάς που έχει γίνει μου αρέσει.
Τον άρχοντα των δαχτυλιδιών όμως με το STAR Channel λίγο σαν να το μάθαμε απ' έξω όμως ε; Αλλά όντως καλή τριλογία. Εγώ περιμένω αυτή τη στιγμή το Breaking Dawn (part 1 & 2) για να κλείσει ο κύκλος του Twilight Saga και θέλω να δω και το Beastly. Το έχετε δει;
Το αφεντικά για σκότωμα εννοείς πως είδες irla?
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από irla Δευ Ιουλ 18, 2011 2:40 pm

όχι...το σύζηγος για ενοικίαση...και εγώ περιμένω πως και πως τη συνέχεια του twilight...ρχισα και τα βιβλία!!! και το eastly καλό φαίνεται...έχει βγει...?
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από mikatsu Δευ Ιουλ 18, 2011 2:44 pm

Ειναι τα hobbit τα μικρα αν8ρωπακια απο τον αρχοντα των δαχτυλιδιων η ταινια 8α βγει το 2012 απο οτι ακουσα στην τηλεοραση δεν την εχω δει ποτε γιατι κραταει πολλες ωρες,με ενοχλουν οι διαφημησεις κα8ε φορα τη βλεπω σε dvd. Το beastly καλο φαινεται και εγω 8α η8ελα να το δω..Ναι το συζυγος για ενοικιαση το εχω δει και εγω ωραια ταινια!!
mikatsu
mikatsu
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από kati Δευ Ιουλ 18, 2011 2:47 pm

Ξέρωτα Hobbit αλλά δεν ήξερα ότι έβγαλαν ταινία!
Πώς σου φαίνονται τα βιβλία του irla; Ελληνικά ή Αγγλικά τα διαβάζεις;
Το Beastly νομίζω και αυτό βιβλίο είναι και έγινε ταινία (not sure) αλλά σαν ταινία πρέπει να είναι καλή. Ήταν να το δω το ΣΚ που πέρασε αλλά δεν πρόλαβα...
Το σύζυγος για ενοικίαση δεν το το έχω δει αλλά αν λέτε είναι καλό να το βάλω σε πρόγραμμα! Το "Marley & Me" το είδαμε με την την αδερφή μου και κάποια στιγμή κλαίγαμε και οι δυο και λέει η αδερφή μου "αι στο καλό, φαντάσου να μην ήταν κωμωδία" Είναι ωραία ταινία όποτε μπορέσετε να τη δείτε!
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από irla Δευ Ιουλ 18, 2011 2:50 pm

ναι την έχω δει...και έχεις δίκιο! είχα συγκινηθεί και εγώ...είμαι στο πρώτο βιβλίο ακόμα! η αλήθεια είναι ότι διαβάζοντας το θέλω να ξαναδώ την ταινία...καλό φαίνεται... τα διαβάζω στα ελληνικά....
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από mikatsu Δευ Ιουλ 18, 2011 2:51 pm

το marley and me το ειχα κατεβασει παλιοτερα αλλα δεν μου εκανε κλικ να το δω δεν εβρισκα κατι ιδιαιτερο ισως να ναι και καλη αφου το λες 8α την εχω στα υποψην μου..
mikatsu
mikatsu
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από Grmar Παρ Ιουλ 22, 2011 12:19 am

Α! Νέο θεματάκι!

Το Marley and me το είχα δει όταν βγήκε, ωραία ταινία..
Από Χάρυ πότερ και ότιδήποτε έχει σχέση με μαγικά, βρικόλακες κτλ δεν το βλέπω με την καμία.
Προτιμώ να χαλαρώνω με καμία χαζοκομεντί... Όταν είμαι με τον φίλο μου βλέπουμε πολλές ταινίες κυρίως κοινωνικές και κατασκοπικά.
Το καλοκαίρι προτιμώ να βλέπω ελληνικές ταινίες σύχρονου κινηματογράφου (Στο βάθος κήπος, πολύ καλή) ή ευρωπαϊκές (κάνω νοερά ταξίδια)...Γενικά μου αρέσει να βλέπω τοπία (δείτε το Leap year-ρομαντική).

Αν κάνω ένα κατάλογο με τις αγαπημένες μου δεν θα τελειώσω...Ενδεικτικά: Πριν το ηλιοβασιλέμα-Πριν το ξημέρωμα (οι πιο αγαπημένες από όλες τις ταινόες), η τριλογία The Bourne (Matt Daemon αχ αχ αχ), Inception, Catch me if you can, The curius case of Benjamin Button, Hangover, Grease, Remember me, Leap year, Τελευταία έξοδος: Ρίτα Χέιγουορθ και πολλές πολλές άλλες!!! Από ελληνικά: Οι γενναίοι της Σαμοθράκης (την είχα δει 5 φορές - μετά πήρανε τον δικό μου Σαμοθράκη και δεν θέλω να την ξαναδώ!!!), Πολίτικη κουζίνα κτλ.
Από ευρωπαϊκές: Die welle, Heartbreaker, Le petit Nicolas, Soul kitchen, Priceless, Sorry ma ti chiamo amore κτλ.

Σταματώ εδώ γιατί σας κούρασα!!!
Grmar
Grmar
Συνταγματαρχης
Συνταγματαρχης

Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από irla Παρ Ιουλ 22, 2011 10:24 am

καθόλου δεν μας κούρασες!! Το Soul kitchen το είδα πέρσι το καλόκαίρι σε θερινό...πολύ καλό! απ'ότι σε έκοψα είσαι περισσότερο της ποιότητας ή κάνω λάθος;
χαχαχαχαχα καλό ήταν οι γενναίοι της Σαμοθράκης αλλά και εγώ στην θέση σου δεν θα το ξαναέβλεπα...μ'αρέσουν πολύ και οι ελληνικές...δεν χάνω καμία!! και τις έχω δει και πολλές φορές...το Μόλις χώρισα δεν θυμάμαι πόσες φορές το έχω δει...θεά η Μακρυπούλια!!
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από Grmar Παρ Ιουλ 22, 2011 10:54 am

Πράγματι ωραίο το Μόλις χώρισα!!
Αλλά πολλές από την ελληνικές δεν παλεύονται. Δλδ Το κλάμα βγήκε από τον παράδεισο το ξαναβλέπω. Εκείνο το Αυστηρώς κατάλληλο και κάτι άλλα τα θεωρώ πεταμένα λεφτά (ναι, πάω σινεμά να τα δω μπας και ενισχυθεί λίγο ο ελληνικός κινηματογράφος, τις αμερικανιές τις κατεβάζω...).
Στα υπόψιν είναι το Μικρό έγκλημα που έχει γυριστεί εξ ολοκλήρου στη Θηρασιά (το μικρό νησάκι απέναντι από Σαντορίνη). Θα το νοικιάσω σε dvd γιατί είνια παλιά ταινία (προ 2 ετών) και θα σας πω!

Δεν είμαι του ποιοτικού ( ας πούμε βλέπω πολλά χαζοκομεντί και χαζορομαντικά) αλλά γενικά όταν έχω όρεξη βλέπω καλές ταινίες!
Grmar
Grmar
Συνταγματαρχης
Συνταγματαρχης

Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από irla Παρ Ιουλ 22, 2011 11:06 am

Είναι πολύ καλό το Μικρό έγκλημα...και ο Σερβετάλης απίστευτος!! κατέβασα πολλές ταινίες χθες...θα τις δω και θα σας ενημερώσω... Smile
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από kati Παρ Ιουλ 22, 2011 12:13 pm

Από Ελληνικές το "Πολίτικη κουζίνα" έχω δει και μου άρεσε. To Inception Grmar πολύ καλή ταινία! Την είχα δει στον κινηματογράφο με το αγόρι μου και μετά τη σκεφτόμουν συνέχεια. Ακόμη και όταν πετάγομαι καμιά στον ύπνο μου το σκέφτομαι! Shocked Και μιας και πιάσαμε Di Caprio και το "Shutter Island" αν δεν το έχετε δει και σας άρεσε το Inception πρέπει να το δείτε! Πολύ καλή ταινία!
Ρομαντική μπορείτε να δείτε το "A walk to remember" Την είδα με ένα από τα ξαδέρφια μου στο σπίτι μου και με είχε προειδοποιήσει... Sad
Το "Remember me" όλο λέω να το δω και όλο δεν προλαβαίνω....
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από irla Παρ Ιουλ 22, 2011 2:54 pm

ααααααχ Robert εεε;;; και εγώ θέλω να τη δω αυτή! Για να δούμε τι θα λέει..
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από mikatsu Παρ Ιουλ 22, 2011 3:43 pm

το remember me emena den moy polyarese....th vare8hka poly grhgora twra teleytaia eida to life as we know it kai m arese arketa kai to love and other drugs metria tainia vareth...twra poy eimai monh protimw na vlepw romantikes kwmwdies na pernaei eyxarista h wra!!!
mikatsu
mikatsu
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από mikatsu Παρ Ιουλ 22, 2011 3:48 pm

Το waiting for forever το εχει δει καμια?σκεφτομαι να το δω γ αυτο ρωταω να ακουσω εντυπωσεις... Question
mikatsu
mikatsu
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από irla Παρ Ιουλ 22, 2011 3:52 pm

δεν το ξέρω καθόλου...το love and other drugs δεν σου άρεσε εε; το έχω κατεβάσει να το δω...δεν είναι πολύ καλό; να επιχειρήσω αν το δω με το αγοράκι μου ή μόνη μου καλύτερα;
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από mikatsu Παρ Ιουλ 22, 2011 4:00 pm

Μετρια μου φανηκε καλυτερα μονη σου 8α ελεγα αλλα δεν ξερω μπορει και να σ αρεσει δεν ειναι και τοσο χαλια!!!απλα την περιμενα καλυτερη...αλλα βλεπεται!Παντως το waiting for forever στο τρειλερ που το ειδα μου αρεσε και λεω να το δω σημερα.Τo letters to juliet το εχετε δει?
mikatsu
mikatsu
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από irla Παρ Ιουλ 22, 2011 4:02 pm

ούτε αυτό αλλά μου φαίνεται έχω ακούσει ότι είναι πολύ πολύ ρομαντικό...
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από Grmar Παρ Ιουλ 22, 2011 7:51 pm

Όχι το dear john έχω δει, δεν νομίζω ότι είνια το ίδιο, πάντως δεν μου άρεσε. Το life as we know it είναι στα υπόψιν. Το love and other drugs δεν μου άρεσε καθόλου. Αυτό που ρωτάς δεν το έχω υπόψιν μου και δεν ξέρω.
Δεν μου άρεσε το just go with it (aniston) και θέλω να δω το larry crowne (tom hanks, julia roberts).
Grmar
Grmar
Συνταγματαρχης
Συνταγματαρχης

Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ταινιο-maniac! Empty Απ: Ταινιο-maniac!

Δημοσίευση από irla Παρ Ιουλ 22, 2011 8:03 pm

Αυτό το τελευταίο θέλω και εγώ να το δω και σκεφτόμουν να πήγαινα σε θερινό...το Dear John το είδε η αδερφή μου και όταν μου είπε την ιστορία (ότι φεύγει δηλαδη αυτός φαντάρος και αυτη τον περιμένει αλλά μετα βρίσκει άλλον) έπαθα υστερία και δεν ήθελα να την δω...(ήταν το φανταράκι μου Έβρο τότε...)
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης