Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

+2
kati
Grmar
6 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από Grmar Παρ Ιουλ 22, 2011 12:25 am

Μιας και ανοίξαμε θεματάκι για τις ταινίες ανοίγω και θέμα για τα σίριαλ. Δεν ξέρω αν ασχολείστε καθόλου με κατέβασμα σίριαλ από διαδίκτυο, εγώ την έχω καταβρεί. Κάθε εβδομάδα βλέπω ό,τι παίζει στην Αμερική και χαίρομαι μόνη μου!!!

All time classics:
-Friends
-Sex and the City

New:
- Mad men (φανατικά)
- Gossip girl (κανονικά δεν παραδέχομαι ότι το βλέπω, αλλά δεν μπορώ να αντισταθώ στα ρούχα τους.......)
- How I met your mother (πολύ γέλιο)
- Rules of engagment (μου θυμίζει καταστάσεις που έχω βιώσει μέσα στη σχέση μου)
- Big bang theory (λίγο φευγάτο)
- Cougar town (με τη Μόνικα από τα φιλαράκια)
- Desperate housewives.

Εσείς παρακολουθείτε κάποιο;
Grmar
Grmar
Συνταγματαρχης
Συνταγματαρχης

Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από kati Παρ Ιουλ 22, 2011 7:31 am

Λοιπόν εγώ -όπως και όλος ο κόσμος- βλέπω Friends και ας φτάνω σιγά σιγά το σημείο να μαθαίνω κάθε επεισόδιο απ' έξω! (σε μερικά ακόμη δεν τα θυμάμαι όμως πολύ καλά Shocked )
Sex and the City δεν με τρελαίνει να το δω. Κατά διαστήματα έχω δει αρκετά επεισόδια και έχω δει και την 1η ταινία (δε ξέρω αν έχουν βγάλει 2 ή 3 συνολικά) αλλά και εκεί την πλοκή τη ξέρω. Δεν με φανατική όμως και το βαριέμαι κιόλας λιγάκι.
Mad men δεν το έχω δει.
Gossip girl εννοείται ότι το βλέπω καθώς δεν υπάρχει κάτι καλύτερο για να περάσει η ώρα σου αν εκείνη τη στιγμή δεις τηλεόραση. Δεν έχουν πολύ ωραία ρούχα Μπλερ και Σερίνα; Mad
How I met your mother το ακούω πάρα πολύ αλλά δεν έχει τύχει να δω κανένα επεισόδιο νομίζω όπως και το Rules of engagment. Big bang theory το θεωρώ αρκετά αστείο. Cougar town δεν το έχω καν ακουστά, είναι ένα που έπαιζε στον ΑΝΤ1 και αυτή ήταν άρχισυντάκτης περιοδικού στην Αμερική; Το desperate housewives το θεωρώ όπως και το Sex and the city παρατραβηγμένο, με την έννοια ότι φτάνει, δεν παίρνει πλέον επέκταση!
Εγώ θυμάμαι έβλεπα
One Tree Hill
Πράκτορας στο Τσακ
Two and a half men
Ντετέκτιβ Μονκ

Las Vegas (αλλα αυτό είναι λίγο πιο αργά και δεν το βλέπω πάντα λόγω του ότι θέλω να κοιμάμαι εξαιτίας πρωινού ξυπνήματος)
Τα Τούρκικα που είναι της μοδός (!) τα παρακολουθείτε; Εγώ ακόμη θυμάμαι την μυρωδιά που μου ερχόταν όταν έβλεπα το 1ο Τούρκικο σήριαλ στην Ελληνική τηλεόραση (ναι τον Μπακλαβατζίογλου εννοώ!) Και από τα πιο μοντέρνα έγω δει το 1000+1 νύχτες, το Κισμέτ και το Εζέλ βλέπω τώρα που έχει γρήγορη πλοκή.
Αλλά αυτά τα Τούρκικα αν τυχαίνει να είμαι σπίτι θα τα δω. Δεν μπαίνω στη διαδικασία να τα κατεβάσω να τα δω προσωπικά! Αν και για τα υπόλοιπα ισχύει το ίδιο το μόνο που έχω κατεβάσει είναι το Gossip Girl που ήθελα να το δω σε ένα ταξίδι που έκανα με λεωφορείο και έτσι γέμισα το κινητό με επεισόδια 2ωρών και σε διάρκεια 8ωρών είχα δει ολόκληρη τη σεζόν! Razz
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από irla Παρ Ιουλ 22, 2011 10:29 am

Λατρεύω το Sex and the City και ας υπάρχουν επεισόδια που τα έχω δει 25 φορές!! και τις ταινίες μια από τα ίδια!! Το Gossip μου άρεσε πάρα πολύ αλλά κατέβαζε τα επεισόδια ο κολλήτός μου...όταν σταμάτησε να το βλέπει εκείνος, σταμάτησα και εγώ...βαριέμαι πάραπολυ τη διαδικασία να μπαίνω να ψάχνω και να κατεβάζω...Με τα τούρκικα δεν έχω ασχοληθεί καθόλου...δεν μπορώ τη γλώσσα...πολύ βαριά βρε παιδί μου! Παλαιότερα θυμάμαι έβλεπα φανατικά Prison Break και Heroes...τα ξέρετε;;
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από Grmar Παρ Ιουλ 22, 2011 10:50 am

Τα ξέρω αλλά δεν έχει τύχει να τα δω.
Τουρκικά με την καμία. Γενικά δεν βλέπω τπτ στην τηλεόραση. Με κουράζει που πρέπει να τηρήσω ωράριο. Μόνο ό,τι κατεβάζω!
Kati όχι το Coygar town δεν έχει προβληθεί καθόλου από την ελληνική τηλεόραση. Εκείνο που λες ήταν το Dirty, το οποίο δεν έχω δει.
Grmar
Grmar
Συνταγματαρχης
Συνταγματαρχης

Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από lou Τετ Ιουλ 27, 2011 6:05 pm

Ended:
Friends Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Lost Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Prison Break Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Jericho Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Stargate Sg1 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Stargate Atlanttis Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Stargate Universe Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
4400 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Heroes Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
The Event Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Lie to me Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Life Unexpected
V Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

In progress:
The Vampire Diaries Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
90210 Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Being Human(us) Like a Star @ heaven
The Big Bang Theory Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
The Borgias Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Dexter Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Fringe Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Game of Thrones Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Gossip Girl Like a Star @ heaven
How i met your mother Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Spartacus: Blood and Sand Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Supernatural Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
True Blood Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Αυτην τη στιγμη εχω καινουργιο φλερτ με:
Sanctuary Like a Star @ heaven
Falling Skies Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven


Έχει επεξεργασθεί από τον/την lou στις Τετ Ιουλ 27, 2011 7:42 pm, 1 φορά
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από lou Τετ Ιουλ 27, 2011 7:10 pm

Αλλά κατά τη γνώμη μου οι σειρές χωρίζονται σε 6 κατηγορίες.

1. Σε αυτές όπως Sex and the city, Gossip Girl, 90210 κλπ με τις οποίες περνάς καλά αλλά δεν σου προσφέρουν απολύτως τίποτα

2. Σε αυτές που έχουν να σου προσφέρουν τρελό γέλιο και έξυπνες ατάκες. πχ The big bang theory, How I met your mother, Friends

3. Σε αυτές που όταν τις βλέπεις παίρνεις μια τόσο γερή δόση τέχνης που νομίζεις ότι διάβασες την Οδύσσεια. Πχ Game of thrones. Αυτό είναι τέχνη.

4. Σε αυτές που κάνουν την αδρεναλίνη και το σασπένς να χτυπάει κόκκινο και να σε λούζει κρύος ιδρώτας. Όλο το βράδυ να βλέπεις εφιάλτες και το πρωί που ξυπνάς να νιώθεις μέλος της παρέας Razz πχ Prison Break, Supernatural, Jericho, The Vampire Diaries
Ένα πρόσφατο παράδειγμα με το Vampire Diaries. Το Μάιο που παίζονταν τα 3-4 τελευταία επεισόδια της σεζόν, εγώ και οι φίλες (και σειρούλα) μου fotgeo και zozephin είμασταν έτοιμες να κλειστούμε σε ψυχιατρείο. Τη βδομάδα του τελευταίου επεισοδίου με είχε πιάσει πονοκέφαλος από τις συζητήσεις και την προσμονή, και τη βραδιά που θα παιζόταν το season final στην Αμερική καθίσαμε μέχρι τις 4 το πρωί που θα ξεκινούσε(λόγω διαφοράς ώρας) και το είδαμε live.

5. Σε αυτές που σου διεγείρουν τον εγκέφαλο, σου ξεμπλοκάρουν το μυαλό, σε κάνουν open-minded. Αρχίζεις να τολμάς να κάνεις μεγάλες σκέψεις που το 90% του κόσμου είτε τις θεωρεί τρελές είτε ανούσιες («έχουμε ένα σωρό προβλήματα, με αυτές τις μπούρδες θα ασχολούμαστε τώρα»).
Εγώ είμαι αλλιώς και ας πιστεύουν οι άλλοι ότι θέλουν για μένα. Θέλω να ξέρω απέξω πώς να βρω την Ανδρομέδα στο Google Sky, τι εικόνες έφερε το Humble και το μεγαλύτερό μου πρόβλημα είναι πότε θα πάρω τηλεσκόπιο, τι είδους και που θα το βάλω. Ή που είναι η χαμένη Ατλαντίδα οέο? Γι'αυτό κάνω παρέα όλο με αγόρια και θα ήθελα μία από τα κορίτσια φίλες μου να είχε τις ίδιες ανησυχίες! Μία! Η έστω να βρω μία καινούργια!!! Μια που να βάφει τα νύχια της (κ εγω τα βάφω) αλλα να μη χρειάζεται να το συζητάμε πολύ! Αν υπάρχει κάποια εδω κάνω έκκληση Αγαπημένα ξένα σίριαλ! 879904
Παραδείγματα. Fringe, Stargate Sg1, Stargate Atlantis, Stargate Universe και ας βάλουμε και το Lost μέσα μόνο και μόνο γιατί σε κάνει να πας για καφέ με φίλους(άντρες κλασσικά) και να προσπαθείτε να καταλάβετε που το πάει ο JJ Abrams (Τι θέλει να πει ο ποιητήςWink και αυτό ισοδυναμεί με 1-2 παρτίδες σκάκι τουλάχιστον.

6. Αυτή η κατηγορία περιλαμβάνει τα Stargate Sg1, Stargate Atlantis, Stargate Universe. Ένα έπος σε 3 κεφάλαια. 17 χρόνια. Κομμάτι της ζωής μου.
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από Grmar Τετ Ιουλ 27, 2011 8:35 pm

Ουάου!!!!!!!!! Είσαι φοβερή!!!!

Πρώτον για την ανάλυση, δεύτερον για την εμβάθυνση!!! Αγαπημένα ξένα σίριαλ! 732125
Grmar
Grmar
Συνταγματαρχης
Συνταγματαρχης

Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από lou Τετ Ιουλ 27, 2011 9:19 pm

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! 35985
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από irla Τετ Ιουλ 27, 2011 9:48 pm

Έχω μείνει άφωνη...Τι να πει κανείς με τα από όλα αυτά;; Και η βαθμολογία με τα αστεράκια...τέλεια!!!
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από lou Τετ Ιουλ 27, 2011 10:52 pm

μου αρεσει να μιλαω για σειρες Razz
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από kati Πεμ Ιουλ 28, 2011 7:34 am

lou έγραψε: Αγαπημένα ξένα σίριαλ! 35985
lou έγραψε:μου αρεσει να μιλαω για σειρες Razz
Ναι ε; Κοίτα να δεις δεν είχαμε καταλάβει τίποτα. Αγαπημένα ξένα σίριαλ! 879904

Ο διαχωρισμός που έκανες πιστεύω πως ισχύει. Άσχετα με το αν έχω δει ή δεν έχω δει τα ίδια σήριαλ με εσένα (Fringe, Stargate Sg1, Stargate Atlantis, Stargate Universe) και μάλιστα δεν έχω ιδέα τί είναι, υποθέτω από τον τίτλο, αλλά σίγουρα και εμένα με ενδιαφέρει το να μπορώ να συζητήσω κάτι σχετικά με την ταινία/σήριαλ. Να δω τί εννοεί ο ποιητής, γιατί θα μπορούσε να έχει κάνει αυτό που έκανε και γιατί όχι κάτι άλλο και διάφορα άλλα. Σε ένα ακόμη που συμφωνώ
Αρχίζεις να τολμάς να κάνεις μεγάλες σκέψεις που το 90% του κόσμου είτε τις θεωρεί τρελές είτε ανούσιες («έχουμε ένα σωρό προβλήματα, με αυτές τις μπούρδες θα ασχολούμαστε τώρα»).
Εγώ είμαι αλλιώς και ας πιστεύουν οι άλλοι ότι θέλουν για μένα. Θέλω να ξέρω απέξω πώς να βρω την Ανδρομέδα στο Google Sky, τι εικόνες έφερε το Humble και το μεγαλύτερό μου πρόβλημα είναι πότε θα πάρω τηλεσκόπιο, τι είδους και που θα το βάλω. Ή που είναι η χαμένη Ατλαντίδα οέο?
οκ μπορεί να μη σκέφτομαι ακριβώς τα ίδια αλλά αντίστοιχες σκέψεις. Αν και το τηλεσκόπιο ακούγεται να έχει πλάκα, αρκεί να ξέρεις να το χειρίζεσαι scratch
Anyway θέλω να καταλήξω κι εγώ στο γεγονός ότι τα σήριαλ είναι καλά αρκεί να τα βλέπεις επειδή θέλεις κ όχι επειδή έχει άλλος τηλεχειριστήριο - δεν το αλλάζει και δεν έχει άλλη τηλεόραση το σπίτι Αγαπημένα ξένα σίριαλ! 879904
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από lou Πεμ Ιουλ 28, 2011 11:47 am

ναι βρε εννοειται οτι πρεπει να βλεπεις οικιοθελως Αγαπημένα ξένα σίριαλ! 879904
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από irla Πεμ Ιουλ 28, 2011 1:35 pm

Πωωωω! Δεν μπορούσα να φανταστώ ότι το να βλέπεις τελικά ξένα σίριαλ σου ανοίγει και το μυαλό....Έπισης έχω να καταγγείλω τον Alpha που σταμάτησε να νβάζει το βράδυ το Sex and the city.... Sad
Είχα συνηθίσει να βλέπω το επεισοδιάκι μου κάθε βράδυ σχεδόν...
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από Angely Κυρ Αυγ 07, 2011 7:52 pm

ε αυτές που σου διεγείρουν τον εγκέφαλο, σου ξεμπλοκάρουν το μυαλό, σε κάνουν open-minded. Αρχίζεις να τολμάς να κάνεις μεγάλες σκέψεις που το 90% του κόσμου είτε τις θεωρεί τρελές είτε ανούσιες («έχουμε ένα σωρό προβλήματα, με αυτές τις μπούρδες θα ασχολούμαστε τώρα»).
Εγώ είμαι αλλιώς και ας πιστεύουν οι άλλοι ότι θέλουν για μένα. Θέλω να ξέρω απέξω πώς να βρω την Ανδρομέδα στο Google Sky, τι εικόνες έφερε το Humble και το μεγαλύτερό μου πρόβλημα είναι πότε θα πάρω τηλεσκόπιο, τι είδους και που θα το βάλω. Ή που είναι η χαμένη Ατλαντίδα οέο? Γι'αυτό κάνω παρέα όλο με αγόρια και θα ήθελα μία από τα κορίτσια φίλες μου να είχε τις ίδιες ανησυχίες! Μία! Η έστω να βρω μία καινούργια!!

Βρε ασε το κοσμο να λεει. Και εμενα μαρεσει να αναζηταω διαφορα περιεργα θεματα πολλες φορες.
Πρεπει παντως να γνωρισεις τη μαμα μου. Εχει τρελα με αστρονομια, ειναι φανατικη αναγνωστρια του περιοδικου Science και θα θελε πολυ και εκεινη να αγορασει τηλεσκοπιο
Angely
Angely
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3916
Ηλικία : 36
Registration date : 25/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από Grmar Σαβ Σεπ 03, 2011 10:42 pm

Μέσα σε 10 μέρες είδα 3 σαιζόν από το White collar. Πρώην κατάδικος (ΘΕΟΣ) πάει ως σύμβουλος στο FBI και λύνουν διάφορες υποθέσεις....

Όλα τα λεφτά.
Grmar
Grmar
Συνταγματαρχης
Συνταγματαρχης

Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από kati Σαβ Σεπ 03, 2011 11:54 pm

εγώ δε ξέρω τί να δω... καλό ακούγεται αυτό που λες πάντως
kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από irla Δευ Σεπ 05, 2011 9:20 pm

Πολύ καλό ακούγεται...το κατέβασες εεε;
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από Grmar Δευ Σεπ 05, 2011 9:30 pm

ναι!!!!!!!!
Grmar
Grmar
Συνταγματαρχης
Συνταγματαρχης

Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από Grmar Πεμ Νοε 03, 2011 11:22 pm

Εχω πήξει, δεν ξερω τι να δω, πέρα από αυτά που βλέπω. Έχει ξεκινήσει καμία το New Gorl? Με τη Ζόι Ντεσανέλ?
Grmar
Grmar
Συνταγματαρχης
Συνταγματαρχης

Αριθμός μηνυμάτων : 1086
Registration date : 12/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από kati Παρ Μαρ 23, 2012 4:04 pm

Nα προστεθούν στην ωραία μας λίστα και τα εξής:
Glee
GOT (Game Of Thrones)

kati
kati
Αντιστρατηγος
Αντιστρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2708
Tόπος : Στον κόσμο μου!
Επάγγελμα : Δοκιμαστής στρωμάτων :) Χεχε
Registration date : 29/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από irla Παρ Μαρ 23, 2012 5:03 pm

και το ''Once Upon A Time'' παρακαλώ!!
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από irla Τρι Απρ 24, 2012 4:39 pm

Κορίτσια ξεκίνησα το ''The Vampire Diaries" και έχω πάθει πλάκα! Είναι πάααααααρααααα πολύ ωραίο! Και το ''Once upon a time'' πολύ καλό! Σας τα συστήνω ανεπιφύλαχτα!
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από kiriaki Παρ Μάης 18, 2012 3:12 pm

κορίτσια έχω απλα τρελαθεί με mad men και once upon a time!!!

αλλα εχει πολυυυ και ρο να βγαλει επεισοδιο το once upon a time και δεν ξερω τι παιζει!!

irla στο vimpire diries τι γινεται?? τι στυλ ειναι? Wink
kiriaki
kiriaki
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 161
Registration date : 28/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από irla Παρ Μάης 18, 2012 4:13 pm

kiriaki σήμερα είδα το τελευταίο επεισόδιο του πρώτου κύκλου του ''Once upon a time''! Τέλειοοοοο! To ''Vampire Diaries'' είναι πάρα πολύ καλό! Έχει πολλή περιπέτεια, δράση. αγωνία και μυστήριο! Αλλά και πολύ ρομάντζο...μου το έλεγαν αλλά δεν το πίστευα και τώρα που το βλέπω καταλαβαίνω!
irla
irla
Ταξιαρχος
Ταξιαρχος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1585
Ηλικία : 36
Ατάκα : τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις...<3
Registration date : 24/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένα ξένα σίριαλ! Empty Απ: Αγαπημένα ξένα σίριαλ!

Δημοσίευση από kiriaki Κυρ Μάης 20, 2012 8:42 am

τόπες κ εγινε! το κατεβάζω ήδη!!!

εγω ειμαι στο τελευταιο επεισοδιο του πρωτου κυκλου εκει που βριζει την ρετζινα για την δηλητηριασμενη πιττα!! ασε, τελεια σειρα!
kiriaki
kiriaki
Λοχιας
Λοχιας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 161
Registration date : 28/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης