Fantarines
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

...γονεις...

+8
miu-miu
kiklothimikoula
elbono
fotgeo
itsvassoula
basw...
Angely
lou
12 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Τετ Μαρ 12, 2008 8:10 pm

και αυτο κοριτσια ειναι καθαρα θεμα εμπιστοσυνης και ανασφαλειας. θα αναφερθω παλι στη δικη μου οικογενεια. η αδερφη μου, την οποια ανεφερα και παραπανω, γενικα ηταν περιορισμενη σε εξοδους, ωρες κτλ. εγω ημουν πιο ελευθερη, μεσα σε ορια σε συγκριση με την τοτε ιδια ηλικια της αδερφης μου. ισως επειδη το παλευα ενω η αδερφη μου ολο ελεγε ''ναι'' σαν προβατο. ακομα και τωρα που με περναει 3 χρονια, οταν βγαινει εξω και αργει πολυ ανησυχουν πολυ, την παιρνει καμια φορα η μανα μου και τηλ. επειδη δεν τους ειχε συνηθισει ετσι, να βγαινει και να αργει. εμενα επειδη ξερουν οτι βγαινω μεχρι αργα, δεν ανησυχουν τοσο στο στυλ να με παρουν να με ρωτησουν που ειμαι και αν αργω. τους λεω οτι θα αργησω και τερμα. βεβαια και παλι η μανα μου δεν κοιμαται αλλα πιο χαλαρα...ολα κοριτσια ειναι θεμα εμπιστοσυνης, ξαναλεω!!!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Τετ Μαρ 12, 2008 8:32 pm

Ε και τι να κανουμε εμεις με την εμπιστοσυνη?εγω προσωπικα δεν μπορω να κανω τιποτα...εχουν περασει πολλααααα χρονια απο τοτε που ισως να τους εδωσα ενα πολυ μικρο δικαιωμα να μην με εμπιστευονται.ΕΙΜΑΙ ΑΨΟΓΗ.Τον γονιων ειναι το προβλημα κ τελειωσε!κ να σου πω κ κατι αλλο?Τα πρωτοτοκα παντα τραβαν ολο το λουκι...οταν οι γονεις περνανε τα ιδια πραγματα για 2η φορα ειναι πολυ χαλαροι.Βλεπω πως ηταν μαζι μου κ πως ειναι τωρα με την αδερφη μου.κ δεν ειναι να πεις οτι η αδερφη μου ειναι το αγγελουδι κ εγω ειμαι το τσογλανακι της οικογενειας.ιδιους χαρακτηρες εχουμε εγω κ η αδερφη μου...
ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΚΗΝΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ:
Τριτη λυκειου γραφω το τελευταιο μαθημα των πανελληνιων...τελειωνε εκει το σχολειο...ηταν η τελευταια μερα που εγραψα μαθημα στο σχολειο...κ στο συγκεκριμενο μαθημα αξιζει να σημειωσω οτι τελικα εγραψα 19.1...γραφω ωραια κ καλα κ φτανει το βραδυ...εχω κανονισει να βγω με την παρεα μου για να γιορτασουμε οτι τελειωσαμε κ γιατι ειχαμε να βγουμε κ απο το χορο της τριτης λυκειου που ειχε γινει τα Χριστουγεννα...ετοιμαζομαι κ παω να τους πω γεια κ οτι φευγω...18 χρονων...κ τι μου λενε?!?!?!?!?!?!?!?!
12 Η ΩΡΑ ΣΠΙΤΙ!!!!!
Εννοειται οτι δεν γυρισα 12 η ωρα...κ εννοειται οτι εξαιτιας αυτου του γεγονοτος περασα το μοναδικο καλοκαιρι στη ζωη ενος ανθρωπου που το περναει χωρις καμια απολυτως υποχρεωση μεσα στην γκρινια στις φωνες κ στους τσακωμους για την ωρα που θα γυρνουσα σπιτι...ποιος θα μου δωσει πισω το καλοκαιρι μου?
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Melitsa Τετ Μαρ 12, 2008 8:41 pm

Αχ ρε λου...Απόλυτα σε νιώθω...Μόνο που δεν είμαι πρωτότοκο αλλά δευτεροτόκο κ τσογλανάκι...Η αδερφή μου ήταν αρνί κ λίγο φυτό, οπότε κ δεν έβγαινε κ πολύ διάβαζε κ ήταν άψογη...Οσο άρχισα να μεγαλώνω κ να εξελλίσσομαι σε διαολάκι οι δικοί μου αντιμετώπισαν σοβαρο πρόβλημα...Διάβαζα λίγο (αλλά πάντα πήγαινα καλά) κ ήθελα να είμαι συνέχεια έξω....Οπότε γι'ευτούς τα προβλήματα δεν ήρθαν με το πρώτο παιδι αλλά με το δεύτερο. Θεωρώ ότι η αδερφη μου δεν πέρασε εφηβεία κ ποτε δεν έκανε επανάσταση... Ισως να έκανε μια επανάσταση στα 24 της...Αργησε λίγο ε?
Melitsa
Melitsa
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 495
Ηλικία : 39
Επάγγελμα : Αρχιτέκτονας
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Τετ Μαρ 12, 2008 8:48 pm

Μελιτσα τι δουλεια σου την καλη την εχεις?το αγορι σου το καλο το εχεις?τι ζωη σου στρωμενη την εχεις?Ανεξαρτητη εισαι?Ενταξει στις υποχρεωσεις σου εισαι?το μυαλο σου εχει πηξει?
Τι με νοιαζει τι επαναστασεις εκανες στην εφηβεια?η εφηβεια ηταν 8 χρονια πριν κ επιπλεον στην εφηβεια εισουνα ακομα παιδι κ εννοειται οτι χρειαζοσουνα τους γονεις για να σε μαζευουν.Τωρα εισαι 23!Κανονικη γυναικα!ειναι δυνατον επειδη καναμε καποια αναμενομενα λαθη στην εφηβεια να τα πληρωνουμε μια ζωη?
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Melitsa Τετ Μαρ 12, 2008 8:52 pm

Δεν καταλαβαίνουν όμως ότι με την συμπεριφορα που έχουν με χάνουν...Ειλικρινά υπάρχουν στιγμές που σκέφτομαι ότι θα φύγω κ δεν θα ξαναγυρίσω ποτέ πισω...Γιατί ποτέ κ για τπτ δεν είναι ευχαριστημένοι....Πάντα το καλό παράδειγμα ήταν η αδερφή μου ή τα παιδιά των φίλων μας..."Είδες η βασούλα? Πήρε πτυχίο στα 4 χρόνια ακριβώς κ τώρα κάνει μεταπτυχιακό...Εσύ πότε θα πάρεις πτυχίο?"...
Melitsa
Melitsa
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 495
Ηλικία : 39
Επάγγελμα : Αρχιτέκτονας
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Τετ Μαρ 12, 2008 8:59 pm

Το ξερω κ με μενα το ιδιο συμβαινει.Κλεινω τα αυτια μου κ κοιταω να κανω αυτο που πρεπει μεχρι να θα ρθει η στιγμη που θα εχουν τελειωσει οι αντοχες μου κ θα τους δωσω τελεσιγραφο να αλλαξουν συμπεριφορα...
Πραγματικα μαυτο που ειπες πριν για τη σχολη μου θυμησες εμενα που σκεφτηκα να τους πω οτι αν συνεχισουν να με πριζουν θα τα παρατησω ΟΛΑ παρολο που ειμαι στο τελος κ θα καθομαι σπιτι κ θα βλεπω τηλεοραση ολη μερα
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Melitsa Τετ Μαρ 12, 2008 9:03 pm

Κοίτα εγώ όταν το είπα, είχα κ την καβάντζα της δουλέιάς. Οπότε αν μου έλεγαν τπτ του στυλ "Κάνε τπτ τέτοιο κ κομμένο το χαρτζιλίκι" θα τους έλεγα ΧΕΣΤΗΚΑ.
Melitsa
Melitsa
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 495
Ηλικία : 39
Επάγγελμα : Αρχιτέκτονας
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Τετ Μαρ 12, 2008 10:58 pm

ρε κοριτσια, εγω μαλλον ειμαι τυχερη που οι γονεις μου δειχνυον σε ολα κατανοηση. επισης πολυ σημαντικη ειναι και η επικοινωνια και η σχεση μεταξυ των γονεων, να μην εχουν ολο καβγαδες και να τα βρισκουν. χαλιναγωγουν με σωστο τροπο τα παιδια τους και αποτελουν προτυπο. γιατι κι εγω ειμαι στην κατηγορια των κοριτσιων που θα ηθελαν εναν αντρα σαν τον μπαμπα τους και μια οικογενεια σαν τη δικη τους. αλλα βλεπω οτι καμια φορα που νευριαζω μαζι τους και τους τη λεω, ειμαι αδικη...υπαρχουν και χειροτερα τελικα! υπομονη και στο θεμα αυτο!!!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Melitsa Τετ Μαρ 12, 2008 11:55 pm

Δεν θεωρώ ότι οι δικοι μου δεν τα πάνε καλά...Ισα ισα είναι ακόμα ερωτευμένοι μετά από 30 χρόνια γάμου κ περπατάν χεράκι χεράκι...Απλά είναι υπερβολικοί όσον αφορά κάποια πράγματα...Γενικά έχουν ένα κάτι με το "Τι θα πεί ο κόσμος..."....Αυτός είναι κ ο λόγος που δεν μπορω να νοικιάσω σπίτι μόνη μου, τώρα που μπορώ να βοηθησω κ γω στα έξοδα...Τι θα πει ο κόσμος να έχουμε δικο μας σπιτι κ γω να νοικιαζω μόνη...! Δεν είναι κακοί απλά υπερβολικοί, το τονίζω...Εχουμε άριστες σχέσεις, ξέρουν για την σχέση μου (όχι από την αρχή αλλά τον τελευταίο χρόνο), συζητάμε αλλά με θεωρούν ακόμη παιδάκι κ μου συμπεριφέρονται λες κ δεν έχω τελειώσει το λύκειο....
Melitsa
Melitsa
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 495
Ηλικία : 39
Επάγγελμα : Αρχιτέκτονας
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από elbono Πεμ Μαρ 13, 2008 12:40 am

ΕΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ ΜΟΥ..ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΙΛΑΜΕ.ΤΟΤΕ ΕΙΧΑ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΑΝΕ ΑΛΛΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΤΕΜΠΕΛΑ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ,ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΕΧΩ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΞΕΡΟΥΝΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΦΙΛΟΙ...
elbono
elbono
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2328
Ηλικία : 39
Tόπος : ******
Ατάκα : ΑΝ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΧΑΣΩ, ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΩ...
Registration date : 04/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Πεμ Μαρ 13, 2008 1:52 am

Δεν θεωρώ ότι οι δικοι μου δεν τα πάνε καλά...Ισα ισα είναι ακόμα ερωτευμένοι μετά από 30 χρόνια γάμου κ περπατάν χεράκι χεράκι...Απλά είναι υπερβολικοί όσον αφορά κάποια πράγματα...Γενικά έχουν ένα κάτι με το"Τι θα πεί ο κόσμος..."....Αυτός είναι κ ο λόγος που δεν μπορω να νοικιάσω σπίτι μόνη μου, τώρα που μπορώ να βοηθησω κ γω στα έξοδα...Τι θα πει ο κόσμος να έχουμε δικο μας σπιτι κ γω να νοικιαζω μόνη...! Δεν είναι κακοί απλά υπερβολικοί, το τονίζω...Εχουμε άριστες σχέσεις, ξέρουν για την σχέση μου (όχι από την αρχή αλλά τον τελευταίο χρόνο), συζητάμε αλλά με θεωρούν ακόμη παιδάκι κ μου συμπεριφέρονται λες κ δεν έχω τελειώσει το λύκειο....
Κ οι δικοι μου ετσι ειναι κ τετοια κολληματα εχουνε...

επισης πολυ σημαντικη ειναι και η επικοινωνια και η σχεση μεταξυ των γονεων, να μην εχουν ολο καβγαδες και να τα βρισκουν. χαλιναγωγουν με σωστο τροπο τα παιδια τους και αποτελουν προτυπο.
να ξεκαθαρισω κατι γιατι φοβαμαι οτι εχω παρεξηγηθει...
οι γονεις μου ΕΙΝΑΙ προτυπα για μενα,με μεγαλωσαν πολυ σωστα,φροντισαν να μη μου λειψει τιποτα κ συμβαινουν σκηνικα που με κανουν να θελω να βαλω τα κλαμματα απο τη συγκινηση επειδη με κανουν να διαπιστωνω ποσο πολυ με αγαπανε κ τι ειναι διατεθειμενοι να κανουν για μενα...αψογοι γονεις κ αψογοι μεταξυ τους κ εχω μια απολυτα ισοροπημενη οικογενεια.
Το μονα μου προβλημα ειναι οτι αγχωνονται τοσο πολυ απο την υπερβολικη αγαπη κ εννοια που μου εχουν που καταληγουν να δημιουργουν θεμα χωρις λογο κ να καταπιεζουν χωρις λογο.
Δεν ειπα οτι με υποτιμουν σε καμια περιπτωση!!!!!Ισα ισα...τα καλυτερα πιστευουν για μενα για ολες τις πλευρες μου...απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου μου λενε ποσο εξυπνη ειμαι!Αυτο που μου λενε ειναι οτι σκανε επειδη πιστευουν οτι δεν εκμεταλλευομαι τις δυνατοτητες μου...κ λενε οτι γιαυτο με πιεζουν...κ επικοινωνια γτενικοτερα υπαρχει κ καλο κλιμα κ ολα μια χαρα!ελεος το μονο που δεν ισχυει ειναι οτι η οικογενεια μου ειναι προβληματικη η οι γονεις μου δεν ειναι καλοι γονεις!
Το προβλημα που εχω κ το οποιο με παρακινησε να ανοιξω αυτο το θεμα(για να ειμαι ξεκαθαρη το λεω) ειναι απλα κ μονο το εξης:Μπλεκονται σε υποθεσεις δικες μου υπερβολικα πολυ κ περνουν θεση για πραγματα που δεν μπορουν να παρουν θεση γιατι απλα δεν τα ξερουν οπως πχ το ποσο μπορει να διαρκεσει η πτυχιακη μου η με βαζουν να τους εξηγησω το θεμα της(πραγμα αδυνατο εκτος αν αφιερωσω αλλα 5 χρονια στο να τους μαθω αυτα που εμαθα εγω!)...ετσι καταληγουν να επιμενουν οτι εχουν δικιο κ οτι η γνωμη τους ειναι σωστη ενω στην πραγματικοτητα μπαινω στη φωτια ολοκληρη οτι εχουν αδικο...κ το γεγονος αυτο ειναι που, ειδικα σε περιοδους εκ των πραγματων αγχωτικες για μενα(βλεπε αυτη που διανυω-δυσκολιες σε ολους τους τομεις), με κανουν να θελω να --> ...γονεις... - Σελίδα 3 415143
ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΙ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΜΟΥ!!!!!!Κ ΝΑ ΚΟΥΛΑΡΟΥΝ ΛΙΙΙΙΙΙΓΟ,ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ,ΟΧΙ ΠΟΛΥ!
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Πεμ Μαρ 13, 2008 10:44 am

αυτο λου σημαινει πως περιμενουν απο εσενα περισσοτερο επειδη ακριβως πιστευουν πολυ σε σενα. ,πορει κιολας να σε εχουν υπερεκτιμησει.
οσο γι'αυτο που λες οτι μπλεκονται σε δικες σου υποθεσεις, ειναι εξαιτιας της αγαπης και της ανασφαλειας τους. γινονται πιεστικοι επειδη ετσι πιστευουν οτι θα σε πεισουν να κανεις περισσοτερα.
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Melitsa Πεμ Μαρ 13, 2008 11:37 am

Lou σε καταλαβαινω ΑΠΟΛΥΤΑ....Τα ιδια ακριβως συμβαινουν κ με μενα κ με τους δικους μου κ ετσι ακριβως νιωθω κ γω....
Μολις έδωσα την 1 απο τις 2 πτυχιακες μου (στην αρχιτεκτονικη εχουμε 2 να κανουμε...1 ερευνα-διαλεξη κ 1 διπλωματικη-προταση) κ δεν μπορεις να φανταστεις σοου στο σπιτι!!! Να με ρωταει η μητερα μου για καποιες αρχιτεκτονικες ορολογιες που ειχα μεσα στα κειμενα κ να θελει ντε κ καλα να της εξηγησω τι γραφω ενω πνιγομουν να την τελειωσω για να την παραδωσω....Δεν μπορεις να φανταστεις... ...γονεις... - Σελίδα 3 60180
Melitsa
Melitsa
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 495
Ηλικία : 39
Επάγγελμα : Αρχιτέκτονας
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Πεμ Μαρ 13, 2008 1:22 pm

ρε κοριτσια, απορω με κατι! και οι 2 σας ειστε σε τοπ σχολες...αρχιτεκτονικη η μελιτσα και πληροφορικη η λου! μονο αυτο δειχνει τη συνεπεια σας! στο ΑΕΙ ειναι αυτο που λενε: αμα μπεις σιγουρα θα βγεις! δηλαδη μονο με αυτο θα επρεπε να μη ρωτανε τιποτα! εμενα οταν με ρωτανε για τη σχολη, επειδη ξερουν οτι παω καλα, τους το κοβω! λεω απλα ποτε υπολογιζω να τελειωσω και τιποτε αλλο!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από tinkerbell Πεμ Μαρ 13, 2008 2:23 pm

εμενα ευτυχως δεν με πιεζουν καθολου για να τελειωσω.. ισα-ισα μου λενε οτι ειμαι μικρη ακομα.χαχα. πιο πολυ η αδερφη μου μου λεει να τελειωσω κ να πιασω δουλεια, αλλα οι δικοι μου μια χαρα.ποτε δεν με πιεσαν, ουτε κ στο σχολειο..περισσοτερο ενδιαφερονται να ειμαι καλα ψυχολογικα (ξερετε με το γνωστο θεμα) παρα για το ποτε θα παρω πτυχιο Smile
tinkerbell
tinkerbell
Λοχαγος
Λοχαγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 493
Ηλικία : 37
Tόπος : athens
Επάγγελμα : foititria
Registration date : 13/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Πεμ Μαρ 13, 2008 2:59 pm

ετσι πιστευουν οτι θα σε πεισουν να κανεις περισσοτερα.
πως θα γινει να καταλαβουν οτι ετσι οχι μονο δε με πειθουν αλλα ισως να με πανε πισω λογω της χαλια ψυχολογιας που μου δημιουργουν?


Να με ρωταει η μητερα μου για καποιες αρχιτεκτονικες ορολογιες που ειχα μεσα στα κειμενα κ να θελει ντε κ καλα να της εξηγησω τι γραφω ενω πνιγομουν να την τελειωσω για να την παραδωσω....
...γονεις... - Σελίδα 3 866978 sorry που γελαω αλλα ειναι κωμικοτραγικη η κατασταση!Εμενα ο μπαμπας μου θελει να του εξηγησω τι ειναι το server socket!
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Melitsa Παρ Μαρ 14, 2008 10:00 am

Μα κ γω τώρα που τελείωσα κ την παρέδωσα όταν τα σκεφτομαι γελάω....
Αλλά τότε κρατιόμουν να μην εκραγώ....
Melitsa
Melitsa
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 495
Ηλικία : 39
Επάγγελμα : Αρχιτέκτονας
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Melitsa Παρ Μαρ 14, 2008 10:05 am

Βασούλα εμένα θεωρώ ότι καλόμαθαν με την αδερφή μου, η οποία όπως είχα πει κ παραπάνω ήταν φυτό, δεν έβγαινε ως εφηβη, τελείωσε την σχολή ακριβώς στα 4 χρόνια (αν μπορούσε θα την είχε τελείωσει κ στα 3!!!) κ ηταν τόσο κωλοφαρδη που με το που τελείωσε εγινε διαγωνισμός Ασεπ, πέρασε και διορίστηκε αμέσως....
Κ τώρα σκέψου ότι εγω γενικα είμαι αντιδραστικό παιδί, απο μικρή τους πήγαινα κόντρα, δεν διαβαζα ποτέ πολύ, περασα βεβαια εκεί που ήθελα κ είμαι στο 6ο ετος κ δεν εχω πάρει πτυχίο.......
Melitsa
Melitsa
Στρατηγος
Στρατηγος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 495
Ηλικία : 39
Επάγγελμα : Αρχιτέκτονας
Registration date : 18/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Παρ Μαρ 14, 2008 10:48 am

α, γι'αυτο!!! ειναι ομως πολυ σπαστικο να συγκρινουν τα αδερφια και δυστυχως ολοι οι γονεις το κανουν!
κι εμενα πολλες φορες εκραζαν την αδερφη μου και τη συγκριναν με μενα αλλα καταλαβαν οτι ειμαστε εντελως διαφορετικες. η δικια μου περιπτωση ειναι της αντιδραστικης αλλα της πιο υπευθυνης. η αδερφη μου ηταν το προβατο παντα, το ησυχο παιδι που δεν εβγαινε μεχρι αργα εξω και οχι συχνα αλλα στα μαθηματα...ηθελε σπρωξιμο τρελο!!!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Πεμ Σεπ 25, 2008 2:55 pm

miu μου μπορει να χρειαστει ο πατερας μου σημειωσεις απο κανενα μαθημα!!
οταν μαθω θα σου πω ποια μαθηματα χρωσταει!!ειναι συμφοιτητης σου affraid affraid affraid affraid affraid Razz Razz
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από fotgeo Πεμ Σεπ 25, 2008 3:05 pm

ε????
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από Zozephin Πεμ Σεπ 25, 2008 3:07 pm

what?
Zozephin
Zozephin
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1697
Ηλικία : 38
Tόπος : Alimos -Athina
Επάγγελμα : Designer
Registration date : 15/05/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από basw... Πεμ Σεπ 25, 2008 3:12 pm

κοριτσια προφανως ο μπαμπας της λου θα πηγαινει σε σχολη!!!
basw...
basw...
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4158
Ηλικία : 37
Tόπος : αθηνα
Επάγγελμα : νηπιαγωγος
Registration date : 27/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από fotgeo Πεμ Σεπ 25, 2008 3:13 pm

μηπως γιαυτο εχει την εμμονη μαζι της για τα μαθηματα?
fotgeo
fotgeo
Αποστρατος
Αποστρατος

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2744
Ηλικία : 38
Tόπος : πειραιας
Επάγγελμα : β.λογιστη-μανικιουρ/πεντικουρ/ονυχοπλαστικη/μακιγιαζ+φρυδι+μονιμες βλεφαριδες!
Ατάκα : βαλε διαολε
Registration date : 10/12/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

...γονεις... - Σελίδα 3 Empty Απ: ...γονεις...

Δημοσίευση από lou Πεμ Σεπ 25, 2008 4:42 pm

ναι ριξαμε το γελιο ...γονεις... - Σελίδα 3 866978
πηγε στη γραμματεια σημερα μετα απο 30 χρονια που την ειχε αφησει τη σχολη για να δει τι χρωσταει κ τι δε χρωσταει κ του ειπανε οτι δεν του αναγνωριζουν κανενα απο τα μαθηματα που ειχε περασει 30 χρονια πριν οποτε ξεκιναει κανονικα απο το πρωτο εξαμηνο...του δωσανε κ προγραμμα σπουδων κ προγραμμα μαθηματων κ απο ολα ...γονεις... - Σελίδα 3 866978
κοριτσια πρωτα θα παρει συνταξη κ μετα θα παρει πτυχιο!!!πολυ γελιο μιλαμε!!!η μαμα μου σκεφτεται να παει να δωσει κ αυτη κατατακτηριες αλλα δεν εχει αποφασισει ακομα για ποια σχολη ...γονεις... - Σελίδα 3 866978
τρελοοικογενεια ειμαστε τελικα ...γονεις... - Σελίδα 3 866978
μιου επειδη θα ειστε στην ιδια σχολη δωσε κανενα tip πχ ποια μαθηματα πρεπει οπωσδηποτε να παρακολουθει, ποιοι καθηγητες ειναι μαλακες...
lou
lou
Στρατηγοπουλο
Στρατηγοπουλο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3860
Ηλικία : 39
Tόπος : θεσ/νικη
Ατάκα : A moment in a million years, callled life
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης